Andersen Global wzmacnia swoją pozycję na rynku zachodnioafrykańskim dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią w Gwinei

San Francisco--()--Zaznaczając swój debiut w Gwinei, Andersen Global ogłasza kontynuację ekspansji na rynek afrykański poprzez zawarcie umowy współpracy z Nimba Conseil, kancelarią prawno-podatkową z siedzibą w Konakry.

Na personel założonej w 2005 r. kancelarii Nimba Conseil składają się wspólnicy zarządzający Guy Piam i Aminata Bah oraz ponad 10 specjalistów z dziedziny prawa i podatków. Kancelaria świadczy porady prawne i podatkowe dla spółek międzynarodowych i lokalnych, doradzając im również w kwestiach związanych z administracją i outsourcingiem finansowym, due diligence prawnym i podatkowym, kontrolą podatkową i ustalaniem wysokości podatku. Ponadto kancelaria świadczy usługi na rzecz licznych branż, w tym górnictwa, nieruchomości, a także sektora technologicznego i środowiskowego.

„Sukces naszej kancelarii jest odzwierciedleniem naszej zdolności do zapewniania naszym klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań dzięki połączeniu naszego doświadczenia w doradztwie podatkowym i prawnym oraz dogłębnej znajomości rynku lokalnego i globalnego - powiedział Guy. - Współpraca z Andersen Global umożliwi nam dalsze stawianie potrzeb i ambicji naszych klientów na pierwszym planie, oferując im zasoby kancelarii o globalnym zasięgu, aby byli oni w stanie osiągnąć większą skalę działalności niezależnie od granic”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał: „Nimba Conseil jest znakomitą kancelarią prawniczą, dzięki której zyskamy dostęp do ważnego rynku w naszej strategii ekspansji w Afryce Zachodniej. Guy wraz z zespołem wykazują pełne pasji podejście do zarządzania i mogą poszczycić się zachowaniem przejrzystości i niezależności w kontaktach z klientami”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 167 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700