Zedra rozszerza działalność na Europę Środkowo-Wschodnią dokonując akwizycji w Polsce

LONDON--()--Szybko rosnąca Zedra nabędzie Awans Corporate Services Sp. z o.o. – jedną z najstarszych firm księgowych w Polsce, świadczącą od ponad 20 lat usługi księgowe, kadrowo-płacowe i administracyjne dla polskich klientów i zagranicznych korporacji jak również dla osób fizycznych. Jest to kolejna akwizycja dokonywana przez Zedra po ogłoszonych w 2019 r. przejęciach w Singapurze, Wyspach Man, Szwajcarii i rynkach skandynawskich.

Koncentrująca się na obsłudze małych i średnich firm Awans Corporate Services jest wiodącym dostawcą usług księgowych i kadrowo-płacowych dla podmiotów działających w Polsce. Firma oferuje również usługi związane z zakładaniem spółek w Polsce, obsługą płatności czy rachunkowością zarządczą.

Ogłaszając transakcję, Ivo Hemelraad, CEO Zedry powiedział: „Ta akwizycja zaznaczy nasz pierwszy krok w stronę dynamicznych i szybko rosnących rynków Europy Środkowej. Z liczbą mieszkańców sięgającą 38 milionów, a także tradycyjną przedsiębiorczością, rosnącą liczbą start-upów, postrzegamy Polskę jako ważny rynek dla Zedra. Czekam niecierpliwie, aby przywitać zespół oraz klientów Awans Corporate Services w Zedra”. Piotr Augustyniak, założyciel Awans Corporate Services, który po zamknięciu transakcji obejmie funkcję Head of Central Europe, stwierdził: „Jako jedna z najstarszych w Polsce firm księgowych, dostarczająca najwyższej jakości usługi, wniesiemy do Zedra unikalną wiedzę i doświadczenie”.

Bartek Bielski, Dyrektor Zarządzający w Awans Corporate Services, która po zamknięciu transakcji zmieni nazwę na Zedra Poland Sp. z o.o. dodał: „Nasz zespół blisko 20 pracowników zawsze koncentruje się na świadczeniu najwyższej klasy usług dla klientów. Szansa na stanie się częścią Zedra, z jej proaktywną filozofią prowadzenia biznesu na zasadzie „do more, achieve more” oraz dołączenie do międzynarodowej grupy profesjonalistów, jest ważnym krokiem w dalszym doskonaleniu pracy na rzecz naszych klientów i zapewnienia poczucia komfortu dla pracowników.

Po zamknięciu transakcji liczba pracowników Zedra przekroczy 550, a Zedra obecna będzie w 14 krajach, od Azji przez Oceanię Ameryki do Europy.

ZEDRA

https://www.zedra.com/boilerplate/

Awans Corporate Services

http://awansdp.com

Contacts

Guy Stephenson
Nacelle Limited
Tel: +44 (0)20 8333 9125
Guy Stephenson: gstephenson@nacelle.co.uk

Contacts

Guy Stephenson
Nacelle Limited
Tel: +44 (0)20 8333 9125
Guy Stephenson: gstephenson@nacelle.co.uk