Teijin loob Euroopasse Teijn Automotive keskuse laiendamaks kontseptuaalset, disaini, prototüüpide ja hindamise võimekust

Envisioned demonstration and CAE experiments to be performed at TACE (Photo: Business Wire)

TOKYO--()--Teijin Limited teatas, et püstitab veebruaris Saksamaale Wuppertali uue Teijin Automotive Center Europe GmbH (TACE) keskuse, millest saab tehniline baas ettevõtte autotööstuses kasutatavate komponentide äris. Ettevõte hakkab tegelema kontseptsioonide, disaini, prototüüpide loomise, hindamiste, turunduse ja tehnilise uurimistööga uue põlvkonna autotööstuse komponentide loomiseks, kasutades sealjuures Teijin Groupi võimekust pakkuda uue põlvkonna sõidukitele multimaterjali lahendusi.

TACE võimaldab Teijinil tugevdada ja arendada oma lahendusi luues tugeva platvormi koostööks Teijin Groupi Euroopa autotööstuse komponentide baasidega. Ootuste kohaselt kiirendab see kontseptsioonide, disaini, prototüüpide ja tehnoloogiliste ettepanekute loomist igas baasis. Hiljem arendab TACE turundus- ja uurimustegevuse funktsioone uurimaks uute tehnoloogiate võimalusi ja ühinemisi ning ülevõtmisi, seades sihiks ühised arendused Euroopa autotootjatega ja vastamks suurema disainivabaduse nõudmistele, tootlikkuse ja kuluefektiivsuse ning ka kaalu vähendamise ja tugevuse nõuetele. Samal ajal taotleb ettevõte võimalusi rajada baasid autotööstuse osade loomiseks USA-s ja Hiinas, kus on kasvav nõudlus ning tugevada neil turgudel oma turupositsiooni.

Teijin on seadnud sääraste initsitiividega sihiks kasvatada 2030. aastaks autotööstuse valdkonna müügi käibe ligikaudu 1,7 miljardi euroni (2 miljardit USA dollarit).

Käesoleval ajal toimuvas liikumises CASE autode poole, muudab autotööstus kiiresti oma ärimudelit, liikudes kergemate ja multifunktsionaalsete järgmise põlvkonna sõidukite suunas. Teijin ostis 2017. aastal Continental Structural Plastics (CSP), et saada multimaterjali autokomponentide esimese järgu tarnijaks. Euroopas avab CSP Prantsusmaa üksus uue vormide tehase ja Teijin on soetanud autokomponentide tarnnijad nagu Portugali Inapal Plasticos ning Tšehhi Benet Automotive.

Viimaste tehingute võimendamiseks on Teijin on otsustanud tugevdada oma multi-materjalide võimekust Euroopas ning siduda oma Euroopa tööstuste arendus ja turundus kõigi Euroopa autotööstuse komponentide baasidega, et rahuldada autotootjate nõudlust saabuvas CASE ajastus.

Teijin Grupist

Teijin (TOKYO:3401) on ülemaailmne tehnoloogiapõhine grupp, mis pakub uuenduslikke lahendusi valdkondades nagu keskkond, turvalisus, katastroofide vältimine, demograafilised muutused ning kasvanud terviseteadlikkus. Ettevõtte peamised tegutsemisvaldkonnad on kõrgtehnoloogilised kiud ja komposiidid, tervishoid, filmid, vaigu ja plastiku töötlemine, polüesterkiud ja IT. Gruppi kuulub üle 170 ettevõtte ning ligikaudu 20 000 töötajat üle 20 riigis üle maailma. Grupi käive oli 21. märtsil lõppenud majandusaastal 888,6 miljardit jeeni ehk 8,1 miljardit USA dollarit ning kogu varad 1020,7 miljardit jeeni ehk 9,3 miljarit USA dollarit. Külastage www.teijin.com

Selle teadaande originaaltekst on ametlik ja kaitstud autoriõigusega. Tõlge on tehtud vaid mugavusotstarbel. Teksti kasutamisel tuleb viidata originaaltekstile, kuna vaid see on õiguslikult kehtiv.

Contacts

Press Contact
Corporate Communications
Teijin Limited
+81 3 3506 4055
pr@teijin.co.jp

Contacts

Press Contact
Corporate Communications
Teijin Limited
+81 3 3506 4055
pr@teijin.co.jp