Andersen Global ogłasza współpracę z Lipa Meir & Co.

San Francisco--()--Stowarzyszenie Andersen Global nawiązało współpracę z Lipa Meir & Co., renomowaną kancelarią prawniczą o ugruntowanej pozycji w Izraelu, zwiększając zasięg organizacji na Bliskim Wschodzie.

Założona w 1987 r. i prowadzona przez wspólnika zarządzającego Alona Pomeranca Kancelaria Lipa Meir & Co. zatrudnia ponad 80 specjalistów z dziedziny prawa, którzy świadczą szeroką gamę usług prawnych m.in. w zakresie prawa spółek, przejęć i fuzji, prawa procesowego i rozstrzygania sporów, przepisów antymonopolowych i prawa konkurencji, prawa bankowego i finansowego, przepisów z dziedziny energetyki i infrastruktury, rynków kapitałowych i papierów wartościowych, finansowania projektów, czystych technologii i czystej energii, opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych, zaawansowanych technologii i nieruchomości. Kancelaria otrzymała ponadto liczne wyróżnienia w ogólnoświatowych rankingach usług prawnych, m.in. Chambers and Partners, Legal 500, IFLR1000 i WTR.

„Kancelarię Lipa Meir & Co. wyróżnia doświadczenie i zaangażowanie w świadczenie usług prawnych najwyższego kalibru, stale działając na rzecz poszerzenia swojej oferty – powiedział Alon. - Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów, a możliwość współpracy z Andersen Global umożliwia nam jego realizację dzięki udostępnieniu dla nich zasobów typowych dla kancelarii o ogólnoświatowym zasięgu przy zachowaniu najwyższych standardów profesjonalizmu”.

„Lipa Meir cieszy się doskonałą reputacją w Izraelu i na Bliskim Wschodzie, a realizowana przez Alona od czasu objęcia przez niego funkcji wspólnika zarządzającego wizja rozwoju firmy świetnie się sprawdza” – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. „Alon i jego zespół dostarcza klientom najwyższej klasy rozwiązania, kładąc nacisk na dobre zarządzanie, niezależność i przejrzystość. Dzięki połączeniu z naszym dotychczasowym zespołem w Izraelu nasz zasięg na tym rynku zdecydowanie się zwiększy”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia niemal 5000 specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 167 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700