Andersen Global kontynuuje ekspansję w Afryce rozpoczynając współpracę z tunezyjską kancelarią stowarzyszoną

SAN FRANCISCO--()--Zaznaczając swoją coraz bardziej widoczną obecność na rynku afrykańskim, stowarzyszenie Andersen Global ogłosiło zawarcie umowy o współpracę z kancelarią podatkową Jelil Bouraoui & Associates z siedzibą w Tunezji.

Założona przez partnera zarządzającego Jelila Bouraoui w 1981 r., kancelaria Jelil Bouraoui & Associates zatrudnia obecnie ponad 40 specjalistów w dziedzinie podatków i jest kancelarią podatkową oferującą kompleksowe usługi w tym zakresie przedstawicielom różnorodnych branż, w tym instytucjom finansowym, zakładom produkcyjnym, spółkom gazowym i naftowym, gospodarstwom rolnym, firmom z branży hotelarskiej, wydobywczej i transportowej.

„Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z najlepszych w swojej klasie usług, które wspierają ich działalność i wiemy, że cenią sobie transparentność, którą im zapewniamy - powiedział Jelil Bouraoui. - Część mojej kariery zawodowej jest związana z firmą Arthur Andersen, gdzie pracowałem ponad 30 lat temu. Z tego powodu nasza wizja jest spójna z wartościami Andersen Global. Z niecierpliwością oczekujemy na rozszerzenie naszej działalności w Afryce, lecz również na rynku ogólnoświatowym, do którego zyskujemy dostęp w ramach podjętej współpracy”.

„Współpraca z kancelarią Jelil Bouraoui & Associates w Tunezji okazała się najbardziej logicznym posunięciem. Z przyjemnością witamy ponownie Jelila w rodzinie Andersen - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Jelil i jego zespół konsekwentnie wykazują się zaangażowaniem w działania zarządcze i zapewniają swoim klientom bezproblemowe procedury świadczenia usług, co wyraźnie odzwierciedla nasze wartości. W tym okresie niezwykle ważne jest tworzenie powiązań z osobami otwartymi na współpracę, przy jednoczesnej kontynuacji rozszerzania naszej globalnej platformy”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 167 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700