Mary Kay źródłem inspiracji trendów kosmetycznych podczas tygodni mody w Europie na sezon wiosna-lato 2020

Wizażyści Mary Kay wyznaczali trendy na sezon wiosna-lato 2020 podczas 173 pokazów mody, które odbyły się w pięciu krajach.

Mercedes-Benz Fashion Week Russia (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Spółka Mary Kay Inc. w dalszym ciągu umacnia swoją pozycję w branży kosmetycznej poprzez stałą współpracę z organizatorami ukraińskich i białoruskich tygodni mody, imprezy Mercedes-Benz Fashion Week w Rosji oraz Bratysławskich Dni Mody na Słowacji i w Czechach.

„Jako twórca trendów w dziedzinie pielęgnacji urody, spółka Mary Kay, wraz z ze specjalistami z dziedziny pielęgnacji urody, zaprezentowała stylizacje, które będą wiodły prym na wybiegach w roku 2020, podczas imprez zorganizowanych w ramach tygodni mody w Europie - powiedziała Tara Eustace, prezes Mary Kay na Europę. - Imprezy w ramach tygodni mody stanowią doskonałą okazję do dzielenia się inspiracjami, realizacji premierowych pokazów innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie mody oraz prezentowania trendów w zakresie makijażu każdego z tych krajów”.

Projektanci, influencerzy, celebryci, wizażyści, blogerzy kosmetyczni oraz redaktorzy działów mody uczestniczyli we wszystkich pięciu imprezach, podczas których Mary Kay pełniła rolę oficjalnego partnera kosmetycznego tygodni mody na sezon wiosna-lato 2020.

„Mary Kay Global Design Studio powstało ponad 10 lat temu, aby inspirować trendy w dziedzinie pielęgnacji urody i wspierać innowacje, pobudzać kreatywność i indywidualizm poprzez współpracę w dziedzinie mody na całym świecie” - powiedziała Sheryl Adkins-Green, dyrektor ds. marketingu i kreatywności w Mary Kay Global Design Studio. - W trakcie imprez organizowanych w ramach tygodni mody wizażyści, we współpracy z Mary Kay, zaprezentowali kilka spośród głównych trendów nadchodzącego sezonu. Entuzjaści pielęgnacji urody mogą zobaczyć, jak dana stylizacja prezentuje się +na żywo+ na wybiegu oraz czerpać inspiracje dla własnych pomysłów w zakresie stylizacji”.

Najważniejsze wydarzenia tygodni mody:

Ukraiński Tydzień Mody, który odbył się w Kijowie w dniach 31 sierpnia - 4 września 2019 r., rozpoczął serię imprez organizowanych przez Mary Kay w Europie. Pod kierownictwem artystycznym wiodącej wizażystki MartElle zespół 40 specjalistów z dziedziny pielęgnacji urody, z których wszyscy są również niezależnymi sprzedawcami marek Mary Kay, przygotował modelki do udziału w pokazie mody prezentującym kreacje 30 ukraińskich projektantów i wykonał 350 różnych stylizacji makijażu w ramach całej imprezy. Jeden z pokazów mody był poświęcony całkowicie kolekcji różowych biustonoszy powstałych w ramach współpracy między Mary Kay Ukraina a firmą zajmującą się produkcją bielizny Keòsme. Pokaz ten był symbolicznym aktem solidarności i wsparcia dla kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi. Dziesięć procent wpływów ze sprzedaży tej ekskluzywnej kolekcji zostanie przekazane ukraińskiej organizacji non-profit, która promuje zdrowie kobiet.

Impreza Bratislava Fashion Days by Mercedes-Benz odbyła się w Bratysławie w dniach 16-19 września oraz w Pradze w dniach 5-6 października. Drugi rok z rzędu Mary Kay Słowacja była oficjalnym partnerem kosmetycznym tego wydarzenia. Wizażyści przygotowali zapierające dech w piersiach stylizacje makijażowe dla modelek biorących udział w wydarzeniu oraz udzielali zakulisowych wywiadów dla Fashion TV. Wyjątkowe stylizacje inspirowane przez globalnego ambasadora piękna Mary Kay Luisa Casco, takie jak „Sparkling Pewter”, „Sultry Glam”, „Sweet Champagne” i „Garnet Gold”, były najszerzej komentowanymi elementami pokazów. Pokaz w Bratysławie dnia 17 grudnia zakończył cykl imprez w ramach Dni Mody w roku 2019.

Mary Kay Rosja jest oficjalnym partnerem kosmetycznym imprezy Mercedes-Benz Fashion Week Russia nieprzerwanie od 7 lat, czyli 13 sezonów z rzędu. Największa impreza modowa w Europie Wschodniej Mercedes-Benz Fashion Week Russia odbyła się w Moskwie w dniach 15-19 października. Luis Casco oraz światowej klasy wizażysta Andrey Shilkov współtworzyli stylizacje makijażowe na potrzeby 109 ze 119 pokazów, podczas gdy zespół wizażystów Mary Kay Rosja, w skład którego weszli niezależni sprzedawcy marki, reprezentował ją za kulisami. Oszałamiające stylizacje stworzone na potrzeby wybiegów Te Amo Couture były rezultatem ekskluzywnej współpracy na linii Casco-Shilkov.

Białoruski Tydzień Mody został zorganizowany w Mińsku w dniach 17- 20 października 2019 r. i zakończył udany sezon tygodnia mody dla Mary Kay w Europie Wschodniej. Siódmy sezon z rzędu Mary Kay była oficjalnym partnerem kosmetycznym tego wydarzenia. Zespół wizażystów Mary Kay Białoruś, w skład którego weszli niezależni sprzedawcy marki, przygotował 650 stylizacji dla modelek biorących udział w pokazie oraz co najmniej 500 zmian wizerunku pod czujnym okiem mistrza wizażu Alexandra Kiryniuka, który zaprezentował również trendy sezonu.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, ponad 55 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Marzenie to przerodziło się z czasem w firmę wartą miliardy dolarów, dysponującą milionami niezależnych sprzedawców w prawie 40 państwach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów. Spółka Mary Kay z zaangażowaniem działa na rzecz umocnienia pozycji kobiet i ich rodzin poprzez współpracę z organizacjami z całego świata, skupiając się na badaniach nad nowotworami, pomocy ofiarom przemocy domowej, upiększaniu naszego otoczenia i zachęcaniu dzieci do realizacji swoich marzeń. Wizja Mary Kay Ash jest nadal żywa dzięki niezwykłym produktom firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie: MaryKay.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Mary Kay Inc.
Dział komunikacji korporacyjnej
marykay.com/newsroom
tel. 972 687 5332
lub
e-mail: media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc.
Dział komunikacji korporacyjnej
marykay.com/newsroom
tel. 972 687 5332
lub
e-mail: media@mkcorp.com