Andersen Global debiutuje w Nigrze, kontynuując ekspansję w Afryce

SAN FRANCISCO--()--Stowarzyszenie Andersen Global zawarło umowę o współpracy z uznaną kancelarią podatkową FCA z siedzibą w Niamey, tym samym stawiając pierwsze kroki w Nigrze i dowodząc zaangażowania w budowanie modelowej działalności w Afryce.

Kancelaria została założona w 1958 r. i nosiła wtedy nazwę Boisson and Cesar, od 1983 r. była znana jako France Afrique (FFA). Kancelaria ciągle się rozwija i zatrudnia obecnie ponad 40 specjalistów, a funkcję partnera zarządzającego piastuje w niej Nouhou Tari. Kancelaria świadczy szeroki zakres usług dla podmiotów w Nigrze oraz w pozostałych częściach Afryki, współpracując z firmami, bankami i instytucjami finansowymi nad projektami i programami rozwojowymi, finansowanymi przez jednego lub więcej darczyńców lub kredytodawców, współpracując także z organizacjami międzynarodowymi.

„W dzisiejszym świecie sama wiedza fachowa nie jest już wystarczająca, aby sprostać specyficznym potrzebom klientów, dlatego też jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań, jak również utrzymanie przejrzystości naszych działań” – powiedział Tari. „Nawiązaliśmy już relacje na stopie zawodowej z obecnymi partnerami z kancelarii współpracujących z Andersen Global w Afryce Zachodniej, więc cieszę się na możliwość pracy z podobnie myślącymi osobami. Współpraca z Andersen Global pozwoli nam na umocnienie naszych wartości i wzbogacenie naszej oferty, zapewniając klientom korzyści i zasoby właściwe dla kancelarii o zasięgu globalnym”.

„Zawsze dążymy do tego, aby nawiązywać współpracę tylko z najlepszymi z najlepszych, a Nouhou Tari oraz jego pracownicy podzielają ponadto nasze wartości oraz poglądy dotyczące zarządzania i sprawności świadczenia usług” – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC. „To największa i najlepsza kancelaria w Nigrze, a Nouhou Tari należy do najwyższej klasy specjalistów w swoim fachu w całym kraju, jest on również jednym z trzech przedstawicieli sektora prywatnego wchodzących w skład Narodowej Komisji ds. rozstrzygania postępowań podatkowych. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z kancelarią FCA w Nigrze”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie zrzesza ponad 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 167 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700