Andersen Global rozszerza swoją działalność w Bośni i Hercegowinie

SAN FRANCISCO--()--Stowarzyszenie Andersen Global ogłosiło dzisiaj zawarcie umowy o współpracę z kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne w Bośni i Hercegowinie. Kancelaria SAJIĆ z siedzibą w mieście Banja Luka jest czwartą firmą w regionie, która w ostatnim miesiącu podpisała umowę o współprace z Andersen Global.

Właściciel i partner zarządzający, Aleksandar Sajic, założył kancelarię w 2003 r., rozwijając jej działalność, która obecnie prowadzona jest przez czterech partnerów i niemal 20 specjalistów. Kancelaria SAJIĆ świadczy na rzecz swoich klientów szeroki wachlarz usług prawnych obejmujących m.in. postępowania cywilne, prawo rodzinne, negocjacje pomiędzy spółkami, własność intelektualną, naukę i technologię oraz podatki. Współpraca ta rozszerza zasięg działalności stowarzyszenia Andersen Global, który obecnie obejmuje niemal 65 krajów na całym świecie i usługi prawne świadczone w ponad 55 krajach.

„Współpraca z Andersen Global pozwoli nam na ulepszenie naszej oferty i wejście na nowe zagraniczne rynki - powiedział A. Sajic. - Globalna platforma tej organizacji otworzy przed nami nowe możliwości i zapewnieni naszym klientom korzyści, jakie płyną z usług firmy o zasięgu globalnym”.

„Współpraca z kancelarią SAJIĆ dostarcza nam doskonałych rozwiązań, które pozwalają nam na konkurowanie z najlepszymi kancelariami w regionie - powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i Dyrektor Naczelny Andersen. - Aleksandar i jego zespół prowadzą już bliską współpracę z innymi naszymi kancelariami prawnymi w regionie: Miro Senica and Attorneys w Słowenii, Kallay & Partners w Chorwacji oraz JSP w Serbii, a naszym celem jest dalsze zapraszanie do tego grona zespołów, które kierują się tymi samymi wartościami co my oraz zwiększają nasze możliwości bezproblemowego świadczenia usług o najwyższej jakości na całym świecie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia niemal 5000 specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 162 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700