Zynga ogłasza wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 roku

Najwyższy kwartalny przychód i wartość portfela zamówień w historii Zynga.

Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej spółki wyniosły 69 mln USD, co stanowi wzrost rok do roku o 67%.

Podniesiona prognoza roczna – Zynga jedną z najszybciej rozwijających się spółek akcyjnych z branży gier 2019 roku.

Download

Q3 2019 Zynga Quarterly Earnings Letter

SAN FRANCISCO--()--Spółka Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) podała dziś swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał kończący się 30 września 2019 r. publikując Podsumowanie przychodów w trzecim kwartale 2019 r. (Q3 2019 Quarterly Earnings Letter) na swojej stronie internetowej w zakładce „Relacje z inwestorami” (Investor Relations). Dokument znajduje się w załączeniu niniejszej informacji prasowej, jest również dostępny na stronie http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results.

W trzecim kwartale osiągnęliśmy najwyższy przychód i wartość portfela zamówień w historii Zynga. Wynik ten był w dużej mierze rezultatem silnej pozycji oraz dynamiki naszych usług typu live, w szczególności rekordowych kwartalnych wyników gier Empires & Puzzles i Merge Dragons!. Warto również wspomnieć o niedawno wypuszczonych tytułach, takich jak Game of Thrones® Slots Casino i Merge Magic!, które zaliczyły naprawdę dobry start. Biorąc pod uwagę podniesioną prognozę, Zynga jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów gier w 2019 roku” – powiedział Frank Gibeau, dyrektor generalny Zynga.

Dodatkowo zarząd Zynga zorganizuje telekonferencję w celu omówienia wyników spółki. Konferencja rozpocznie się dziś o 14:30 PST (17:30 EST). Pytania można zadawać drogą telefoniczną, a Zynga zobowiązuje się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich.

Telekonferencja jest dostępna za pośrednictwem http://investor.zynga.com. Retransmisja będzie dostępna na stronie po konferencji lub pod następującymi numerami:

  • Bezpłatna linia telefoniczna: (800) 537-0745
  • Numer dla połączeń międzynarodowych: (253) 237-1142
  • Identyfikator konferencji: 7568396

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. Spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze i Facebooku.

Uwagi od redaktora:

Aby pobrać dodatkowy, alternatywny materiał filmowy lub dźwiękowy Zynga oraz grafiki do gier należy wejść na stronę: https://bit.ly/2IOcaej

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Kontakt z inwestorami:
Rebecca Lau
e-mail: Investors@zynga.com

Kontakt dla mediów:
Sarah Ross
e-mail: Sarah@zynga.com

Contacts

Kontakt z inwestorami:
Rebecca Lau
e-mail: Investors@zynga.com

Kontakt dla mediów:
Sarah Ross
e-mail: Sarah@zynga.com