Nordson EFD introduceert nieuwe 797PCP progressieve holtepompsystemen voor continue volumetrische dosering

Sterk gecontroleerde volumetrische afgifte van eendelige en tweedelige vloeistoffen is nu mogelijk met EFD's nieuwe 797PCP-systemen.

Download

Loading media player...

Nordson EFD’s 797PCP progressive cavity pumps deliver game-changing deposit volume accuracy and repeatability at +/- 1% for one-part and two-part materials. (Photo: Business Wire)

EAST PROVIDENCE, R.I.--()--Nordson EFD, een Nordson-bedrijf (NASDAQ: NDSN), 's werelds toonaangevende fabrikant van precisievloeistofdoseersystemen, heeft nieuwe volumetrische progressieve holtepompsystemen vrijgegeven met 797PCP en 797PCP-2K pompen en 7197PCP -DIN of ValveMate 7197PCP-controllers.

Deze nieuwe volumetrische doseeroplossingen leveren nauwkeurige, herhaalbare vloeistofvolumes van slechts 0,01 ml per omwenteling. Depositovolumetoleranties gelijk aan +/- 1% zorgen voor een hoog niveau van procescontrole in automotive, elektronica, medische en andere productietoepassingen.

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Natalie Tomasso
Marketing Communications Specialist
+1-401-431-7173 (USA)
natalie.tomasso@nordsonefd.com

For more information contact:
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso
+1-401-431-7173; natalie.tomasso@nordsonefd.com

Europe
+44 (0) 1582 666334; europe@nordsonefd.com

China
+86 (21) 3866 9006; china@nordsonefd.com

Japan
+81 (03) 5762 2760; japan@nordsonefd.com

Korea
+82 (31) 7368321; korea@nordsonefd.com

SEAsia
+65 6796 9522; sin-mal@nordsonefd.com

India
+91 80 4021 3600; india@nordsonefd.com

Contacts

Natalie Tomasso
Marketing Communications Specialist
+1-401-431-7173 (USA)
natalie.tomasso@nordsonefd.com

For more information contact:
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso
+1-401-431-7173; natalie.tomasso@nordsonefd.com

Europe
+44 (0) 1582 666334; europe@nordsonefd.com

China
+86 (21) 3866 9006; china@nordsonefd.com

Japan
+81 (03) 5762 2760; japan@nordsonefd.com

Korea
+82 (31) 7368321; korea@nordsonefd.com

SEAsia
+65 6796 9522; sin-mal@nordsonefd.com

India
+91 80 4021 3600; india@nordsonefd.com