Andersen Global zwiększa zasięg w Indiach, poszerzając swoje szeregi o kancelarię Nangia

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global kontynuuje ekspansję, pozyskując nowego członka w postaci kancelarii Nangia z Indii.

Stowarzyszenie Andersen Global zadebiutowało w Indiach rok temu, kiedy kancelaria Nangia Advisors LLP podpisała z nim umowę o współpracy. Jedna z największych kancelarii w Indiach zatrudnia ponad 350 specjalistów w różnych lokalizacjach na obszarze całego kraju, m.in. w: Noidzie, Nowym Delhi, Bombaju, Gurgaonie, Bengaluru, Pune, Ćennaj i Dehradunie.

Od blisko 38 lat kancelaria świadczy usługi na rzecz międzynarodowych przedsiębiorstw, które mają wpływ na dobro interesów Indii w zakresie strategii wejścia na rynek, reorganizacji, transakcji transgranicznych, cen transferowych, konsultacji podatkowych i doradztwa, postępowań podatkowych, fuzji i przejęć, podatku od towarów i usług i inwestycyjnych operacji bankowych w wielu sektorach gospodarki.

„Andersen Global i Nangia Andersen LLP są ze sobą kompatybilne pod względem wartości i dążenia do transparentności, wysokich standardów etycznych, poprawności technicznej i wysokiej jakości obsługi klienta. Od razu udało nam się odnaleźć wspólny język ze specjalistami Andersen Global – powiedział Rakesh Nangia, prezes zarządu nowej kancelarii członkowskiej. - Doświadczenie naszych pracowników i klientów z ostatnich pięciu lat jest wyjątkowe. Ponadto cieszymy się, że stanowimy część stowarzyszenia i że będziemy mogli sprawnie dostarczać klientom na całym świecie najwyższej klasy kompleksowe usługi”.

“Już od pierwszego dnia Rakesh i jego zespół byli gotowi do współpracy z naszą organizacją. Znamy ich wartości, zaangażowanie w obsługę klientów i wiemy, że będą godnie reprezentować dobre imię stowarzyszenia” – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 153 placówkach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700