BitHarp przedłuża ofertę 3+1 na koparki kryptowalut

WELLINGTON, Nowa Zelandia--()--BitHarp ma przyjemność ogłosić przedłużenie niezwykle popularnej oferty 3+1 na dochodowe koparki kryptowalut. Tę specjalną ofertę promocyjną wprowadzono zaledwie kilka tygodni temu i już zyskała uznanie entuzjastów wszelkich typów koparek kryptowalut. W odpowiedzi na potrzeby rynku, oferta promocyjna została przedłużona do 12 października.

Firma BitHarp z siedzibą w Nowej Zelandii dała się poznać szerszej publiczności przy okazji niedawnej premiery jej dwóch koparek kryptowalut - Lyre Miner i Harp Miner. Obie zostały opracowane z myślą o potrzebach zwykłych miłośników kopania kryptowalut. W odróżnieniu od wielu dostępnych koparek, które wymagają rozległej wiedzy i dużego doświadczenia, te dwa produkty w ofercie www.BitHarp.com zachęciły wielu nowicjuszy do spróbowania swoich sił w kopaniu kryptowalut. Obie koparki są przystosowane do użytku domowego, a dzięki temu, że są fabrycznie skonfigurowane wystarczy je tylko podłączyć, aby były gotowe do pracy.

Oprócz łatwego użytkowania odznaczają się potężną wydajnością, zapewniając nieprzeciętnie wysokie prędkości obliczania wartości hash rate, co zaskoczyło wielu przedstawicieli branży kryptowalut. LyreMiner i Harp Miner należą również do koparek z jednymi z najniższych wartości zużycia energii na rynku, wynoszących odpowiednio 600 i 2400 Watów.

Oba produkty BitHarp nadają się do pozyskiwania bitcoinów, litecoinów, Ethereum i Dash. Poniżej przedstawiono ich parametry.

Bitcoin: 335 TH/s (Lyre Miner) i 2000 TH/s (Harp Miner)

Litecoin: 55 GH/s (Lyre Miner) i 300 GH/s (Harp Miner)

Ethereum: 14 GH/s (Lyre Miner) i 75 GH/s (Harp Miner)

Dash: 9 TH/s (Lyre Miner) i 50 TH/s (Harp Miner)

Otrzymaliśmy wiele telefonów i e-maili z prośbą o przedłużenie oferty 3+1 - powiedział rzecznik prasowy BitHarp. - Z przyjemnością informuję, że oferta obowiązuje do 12 października”.

Szczegółowe informacje na temat produktów Lyre Miner i Harp Miner są dostępne na https://www.bitharp.com/.

BitHarp

Firma Bitharp z Nowej Zelandii produkuje koparki kryptowalut odznaczające się wysoką wydajnością i elastycznością oraz łatwiejszą obsługą, a także większą rentownością dla inwestorów.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Media
Alexa Zimine
tel. +64 04 889 3268
e-mail: alexa@bitharp.com

Contacts

Media
Alexa Zimine
tel. +64 04 889 3268
e-mail: alexa@bitharp.com