Nová těžařská technologie od firmy BitHarp rozčeřila poklidné vody trhu kryptoměn

WELLINGTON, Nový Zéland--()--Klidnou hladinu rychle se rozvíjejícího trhu kryptoměn nedávno rozčeřil příchod dvou mimořádných zařízení na těžbu kryptoměn od firmy BitHarp Group Limited (www.bitharp.com), která se jmenují Lyre Miner a Harp Miner.

Namísto orientace na odborníky a znalce technologií pro těžbu kryptoměn, byly tyto dva produkty vyvinuty pro příležitostné zájemce o těžbu kryptoměn i pro úplné začátečníky s cílem dát jim možnost vydělat si těžbou kryptoměn.

V posledních letech doznala zařízení na těžbu kryptoměn podstatného zlepšení. Nicméně vzhledem k vysoce technickému charakteru tohoto průmyslového oboru mají tyto změny jen malý dopad na lidi, kteří si s technologiemi zrovna netykají. Firma BitHarp vnímání těžby kryptoměn jako oboru pro specialisty a technicky zdatné odborníky pomalu mění nabídkou dvou zařízení, která jsou přednastavená a pro těžbu kryptoměn je stačí jen zapojit a začít těžit bez nutnosti nějakých specializovaných znalostí či předchozích zkušeností.

Za méně než měsíc od uvedení produktů Lyre Miner a Harp Miner na trh, již tato zařízení na těžbu kryptoměn začalo používat mnoho běžných uživatelů bez jakýchkoli technických znalostí a podařilo se jim rychle dosáhnout návratu vložené investice. Je to díky skvělému hashovacímu výkonu obou zařízení a navíc, díky nízkému příkonu (600 W, respektive 2400 W) patří zařízení Lyre Miner a Harp Miner mezi energeticky nejhospodárnější hardware pro těžbu kryptoměn na trhu.

Zařízení Lyre Miner a Harp Miner lze využívat na těžbu kryptoměn Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Dash s následujícími hashovacími výkony.

Lyre Miner: 335 TH/s pro Bitcoin, 55 GH/s pro Litecoin, 14 GH/s pro Ethereum a 9 TH/s pro Dash

Harp Miner: 2000 TH/s pro Bitcoin 300 GH/s pro Litecoin, 75 GH/s pro Ethereum a 50 TH/s pro Dash

Těžební zařízení od firmy BitHarp lze používat i doma, protože jsou velmi málo hlučná a vytváří jen malé množství tepla. Navíc, narozdíl od stovek podobných produktů na trhu, nevyžadují zařízení Lyre Miner a Harp Miner žádný velký prostor. Společnost BitHarp v současné době nabízí v rámci propagační kampaně akci 3+1 zdarma, a to na oba produkty. Akce končí 2. října.

Více informací o produktech Lyre Miner a Harp Miner najdete na webových stránkách https://www.bitharp.com/

O společnosti BitHarp: BitHarp je výrobce zařízení na těžbu kryptoměn se sídlem na Novém Zélandu, který vyrábí nejflexibilnější a nejvýkonnější těžební zařízení jejichž cílem je investorům maximálně usnadnit těžbu kryptoměn a učinit ji co možná nejziskovější.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontaktní informace
Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268

Contacts

Kontaktní informace
Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268