Szybki zwrot z inwestycji w domowe koparki kryptowalut BitHarp

Wellington, Nowa Zelandia--()--BitHarp Group Limited (www.BitHarp.com), doświadczony producent sprzętu do kopania kryptowalut, zyskał popularność wśród osób zainteresowanych zyskami z wydobywania kryptowalut w warunkach domowych. Spółka, która niedawno wprowadziła na rynek produkty Lyre Miner i Harp Miner, zapoczątkowała nową erę w dziedzinie wydobywania kryptowalut, oferując sprzęt emitujący niewielkie ilości ciepła i hałasu, który można bez problemu pomieścić w przestrzeni domowej. Użytkownicy mogą liczyć na natychmiastowe zyski, ponieważ wstępnie skonfigurowane koparki wymagają tylko podłączenia, wybrania preferowanej kryptowaluty i wprowadzenia danych dotyczących puli kryptowaluty.

Największą zaletą koparek Lyre Miner i Harp Miner jest możliwość wytworzenia szybkiego zwrotu z inwestycji dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe dzięki wysokim wartościom hash rate, z którymi żaden producent na rynku nie może konkurować. Hash rate jest ogólną miarą mocy wydobywczej koparki kryptowalut. Wyższy hash rate zwiększa szanse wydobywcy na wydobycie bloku i zysk. Jeszcze większe korzyści dla wydobywców wiążą się z tym, że platformy Lyre Miner i Harp Miner charakteryzują się bardzo niskim poziomem zużycia energii.

Poniżej pokrótce przedstawione są hash rate Lyre Miner and Harp Miner:

Bitcoin: 335 TH/s (Lyre Miner) i 2000 TH/s (Harp Miner);

Litecoin: 55 GH/s (Lyre Miner) i 300 GH/s (Harp Miner);

Ethereum: 14 GH/s (Lyre Miner) i 75 GH/s (Harp Miner);

Dash: 9 TH/s (Lyre Miner) i 50 TH/s (Harp Miner).

BitHarp to jedna z pierwszych firm na rynku, która tworzy produkty pod kątem zwykłych entuzjastów kryptowalut, którzy chcą je wydobywać w domu bez doświadczenia i wiedzy - skomentował Daniel Cox, dyrektor inżynierii w BitHarp. - Lyre Miner i Harp Miner zostały opracowane tak, aby wydobycie kryptowalut było łatwe i tanie. Z przyjemnością obserwujemy, jak wielu początkujących generuje zyski z domu na platformach BitHarp”.

Więcej na temat Lyre Miner i Harp Miner można dowiedzieć się na stronie https://www.bitharp.com/.

BitHarp: BitHarp to producent kryptowalut z Nowej Zelandii zajmujący się opracowywaniem najbardziej elastycznych i wysoce wydajnych koparek kryptowalut w celu ułatwienia wydobycia i zwiększenia jego dochodowości dla inwestorów.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268

Contacts

Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268