Mary Kay na 49. kongresu Evropské společnosti pro dermatologický výzkum (ESDR) představila průlomová zjištění v oblasti boje proti gravitaci

Download

Loading media player...

By uniting the finest specialists of European dermatology under the umbrella theme “Connecting Skin Science and Health,” the 49th ESDR meeting provides a unique opportunity for Mary Kay to share its latest technological advances and breakthroughs on skin health.

DALLAS--()--Firma Mary Kay Inc., jednička na poli inovativních trendů v péči o pokožku, i nadále naplňuje své desítky let trvající poslání a na 49. výročním kongresu Evropské společnosti pro dermatologický výzkum (European Society for Dermatological Research - ESDR) se s vědeckou komunitou podělila o své výsledky na poli porozumění mechanizmu ztrátě pružnosti pokožky a léčby tohoto stavu. Tento kongres se koná ve francouzském Bordeaux ve dnech 18. - 21. září 2019.

Na 49. kongresu ESDR, který se koná s podtitulem „Spojení vědeckého výzkumu v oblasti péče o pokožku se zdravím“ se schází nejlepší evropští specialisté v oboru dermatologie (kožní lékařství) a společnost Mary Kay zde má příležitost podělit se se svými nejnovějšími technologickými vymoženostmi a pokrokem na poli péče o zdraví pokožky.

Mezi čtyřicátým a padesátým rokem života dochází nevyhnutelně ke ztrátě pružnosti kůže, která tak působí vytahaně a unaveně, a to bez ohledu na to, jaký životní styl vedeme a v jakém životním prostředí žijeme. Nepřetržité působení gravitačních sil přispívá ke zvýraznění nasolabiálních rýh a ke svěšování kůže na krku a v okolí dolní čelisti.

“Protože svěšování a ztráta pružnosti pokožky jsou věci, které naše zákazníky trápí, vyvíjíme produkty speciálně určené na zvednutí svěšené pokožky,” řekla Dr. Lucy Gildea, ředitelka firmy Mary Kay Inc. pro vědecký výzkum.

“Naši vědci vyzkoušeli na lidské kožní buňky stovky různých výrobků a látek, než jsme našli účinnou kombinaci látek, které pomáhají pokožce dodat chybějící kolagen a přírodní kyselinu hyaluronovou, což jsou dvě nejvýznamnější látky, jejichž nedostatek může za povadlou a svěšenou kůži. Ukázalo se, že unikátní peptid a dělivé buňky asijské rostliny Centella asiatica jsou v tomto směru neúčinnější. Proto jsme je vybrali do naší pleťové vody, jejíž účinky jsme ověřili nejen v laboratoři, ale také na samotných ženách v rámci klinických hodnocení.* Tento vědecký výzkum stojí za našimi produkty TimeWise Repair® Volu-Firm® Lifting Serum na zvýšení pružnosti kůže,” vysvětluje Dr. Gildea.

Součástí vědeckého a výzkumného týmu firmy Mary Kay, který vede Dr. Gildea, jsou odborníci a vědečtí pracovníci, držitelé doktorátů, a další vysokoškolsky vzdělaní experti z různých oborů, včetně buněčné biologie, kožní biologie, chemie, biochemie a dalších oborů. Tento tým vědců a odborníků se snaží vytvářet nové trendy a technologie, které firmě umožňují nabízet špičkové a neodolatelné produkty pro své zákazníky.

Každoročně společnost Mary Kay investuje miliony dolarů do výzkumu a vývoje a realizuje stovky tisíc vědeckých testů produktů a ingrediencí, aby zajistila nejvyšší normy bezpečnosti, kvality a výkonnosti. Společnost Mary Kay má ve svém globálním portfoliu více než 1500 patentů na produkty, technologie a návrhy obalů. Minulý rok firma otevřela špičkové výrobní a výzkumné centrum v texaském Lewisville, do kterého investovala více než 100 milionů dolarů.

O společnosti Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů, doplňky stravy a parfémy. Firma Mary Kay se dále snaží podporovat ženy a jejich rodiny a spolupracuje s organizacemi z celého světa v oblasti podpory výzkumu rakoviny, na ochraně žen před domácím násilím a také umožňuje dětem plnit si své sny. Původní vize paní Mary Kay Ashové - „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí. Více informací najdete na webových stránkách MaryKay.com.

*V klinické studii si tento kosmetický roztok 45 žen dvakrát denně po dobu 12 týdnů nanášelo na pokožku obličeje. Po 4, 8 i 12 týdnech užívání tohoto přípravku bylo zjištěno statisticky významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže. U nejméně 98% subjektů hodnocení bylo zaznamenáno zlepšení hned na několika frontách, zejména co se týče vyhlazení kontur tváří a v okolí dolní čelisti.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com