Andersen Global rozszerza swoją działalność w Rwandzie

SAN FRANCISCO--()--Stowarzyszenie Andersen Global ogłosiło dzisiaj zawarcie umowy o współpracę z kancelarią MRB Attorneys w Rwandzie. Przystąpienie do współpracy tej kancelarii z siedzibą w Kigali oznacza, że Andersen Global prowadzi swoją działalność już w szesnastu afrykańskich krajach.

Kancelaria MRB Attorneys została założona w 2013 roku przez pięciu wspólników, którzy mają ogromne doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu prawa prywatnego i publicznego. Obecnie zespół MRB składa się z jedenastu prawników, którzy udzielają swoim klientom porad w zakresie prawa spółek i prawa handlowego, rozstrzygania sporów, energetyki i infrastruktury, spółek publicznych i polityki rządu, ze szczególnym uwzględnieniem bankowości i inwestycji. Reprezentują liczne banki, spółki prywatne i publiczne, organizacje międzynarodowe oraz agencje rządowe.

„Andersen Global jest znane ze swoich działań zarządczych i przejrzystości, co koresponduje z tym, co cenią nasi klienci i czego od nas oczekują. Nasza pełna synergii współpraca będzie korzystna dla naszych klientów i pracowników – powiedział Emmanuel Butare, partner zarządzający kancelarii MRB Attorneys. - Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość współpracy z fachowcami, z którymi łączą nas wspólne wartości, a współpraca pozwoli nam rozszerzyć zasięg działalności i świadczyć bezproblemowe usługi na całym świecie”.

„Afryka jest bardzo ważnym rynkiem w skali całego świata i mamy ambitne plany dalszej ekspansji. Podjęcie współpracy z cieszącym się doskonałą reputacją zespołem kancelarii MRB jeszcze bardziej umacnia nasz afrykański zespół – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. „Nie mamy wątpliwości, że osiągają wyniki lepsze od oczekiwanych i dlatego nie możemy doczekać się rozpoczęcia współpracy, która zapewni naszym klientom najlepsze usługi w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 149 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700