BitHarp wprowadza wysoce wydajne platformy wydobywcze do kryptowalut

WELLINGTON, Nowa Zelandia--()--Znany producent kryptowalut, firma Bitharp Group Limited www.BitHarp.com z przyjemnością ogłasza wprowadzenie dwóch nowych wysoce wydajnych platform wydobywczych chłodzonych cieczą, które oferują znakomite funkcje użytkowe i niespotykane możliwości generowania zysków. Dzięki wysokiej wartości parametru hash rate i niskiemu zużyciu energii, platformy Lyre Miner i Harp Miner zaprojektowano tak, aby przyniosły zwrot z inwestycji już w ciągu miesiąca.

Lyre Miner to potężna platforma wydobywcza, która zajmuje niewiele miejsca i posiada użyteczne funkcje, takie jak interfejs dotykowy pozwalający na łatwe korzystanie z urządzenia i monitorowanie wyników. Z drugiej strony, Harp Miner jest platformą wyposażoną w system chłodzenia cieczą Direct Liquid Cooling (DLC), przez co stawia na najwyższy poziom bezpieczeństwa i tolerancji błędów. Eliminując wszelkie ryzyko związane z chłodzeniem cieczą, platforma zapewnia bezpieczny, dobrze zabezpieczony i niedrogi ekosystem do kopania kryptowalut. Zużycie energii obu platform to kolejno 600W i 2400W.

Lyre Miner i Harp Miner potrafią wydobywać Bitcoiny, Litecoiny, Ethereum, i Dash przy podanych poniżej wartościach hash rate.

  • Lyre Miner: 335 TH/s dla Bitcoin, 55 GH/s dla Litecoin, 14 GH/s dla Ethereum i 9 TH/s dla Dash
  • Harp Miner: 2000 TH/s dla Bitcoin, 300 GH/s dla Litecoin, 75 GH/s dla Ethereum i 50 TH/s dla Dash

BitHarp poinformował, że dwie nowe platformy firmy zostały zaprojektowane i skonfigurowane w taki sposób, aby z korzyści związanych z kopaniem kryptowalut mogli skorzystać zwykli inwestorzy nieposiadający większego doświadczenia i wiedzy w tej dziedzinie. Ponieważ platformy wyposażono w łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i potężne funkcje, wystarczy podłączyć je do prądu, aby od razu zacząć zarabiać.

„Produkty BitHarp to kolejna rewolucja na rynku kryptowalut, ponieważ dzięki nim każdy inwestor dostaje szansę na wypracowanie zysku po zaledwie miesiącu” – mówi Daniel Cox, dyrektor techniczny BitHarp.

Więcej na temat platform Lyre Miner i Harp Miner na stronie internetowej: https://www.bitharp.com/

Bitharp: BitHarp to producent kryptowalut z Nowej Zelandii zajmujący się opracowywaniem najbardziej elastycznych i wysoce wydajnych platform wydobywczych w celu ułatwienia wydobycia i zwiększenia jego dochodowości dla inwestorów.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Media
Alexa Zimine
tel. +64 9884 8279
e-mail: alexa@bitharp.com

Contacts

Media
Alexa Zimine
tel. +64 9884 8279
e-mail: alexa@bitharp.com