Japonská kulinářská akademie spustila webové stránky japanese-cuisine.com se skvělým obsahem a e-learningovým programem s cílem propagovat japonskou kuchyni v zahraničí

Download

Loading media player...

Visuals depicting japanese-cuisine.com.

Kjóto--()--Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) web https://culinary-academy.jp/english, se sídlem v okrese Kjóto, ředitel Yoshihiro Murata, a firma Blue Magic, Inc., https://bluemagic.co.jp/, se sídlem v Tokiu, generální ředitelka Yukiko Akimoto, uzavřely partnerství, jehož cílem je společně vytvořit e-learningový program pro výuku autentické kultury a technik japonské kuchyně. Služba byla celosvětově spuštěna 12. července 2019.

Japonská kuchyně se po celém světě těší velké oblibě a všude rostou japonské restaurace jako houby po dešti. Na celém světě je aktuálně více než 120 tisíc japonských restaurací.

Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) v rámci své snahy rozšířit povědomí o japonské kuchyni po celém světě, má strategicky rozmístěné instruktory, kteří po celém světě pořádají semináře o japonské kuchyni. Akademie také nabízí zahraničním studentům se zájmem o japonskou kuchyni studovat tento obor přímo v Japonsku a, kromě dalších aktivit, vydává i celou řadu časopisů a publikací v anglickém jazyce a dalších světových jazycích.

Japonská kulinářská akademie je certifikovanou organizací podle Zásad pro certifikaci kuchařských dovedností v japonské kuchyni v cizích zemích, které vydalo japonské Ministerstvo zemědělství lesnictví a rybolovu vydalo v dubnu 2016, a vytvořila e-learningový program japanese-cuisine.com , díky kterému je možné vyučovat kulturu a techniky japonské kuchyně po celém světě a absolventi mohou získat dovednosti nutné pro získání Bronzové certifikace ve smyslu shora uvedených zásad.

Webovou stránku najdete na https://japanese-cuisine.com.

Japonská kulinářská akademie (The Japanese Culinary Academy) v rámci tohoto programu nabízí skvělý obsah, jehož cílem je propagovat japonskou kuchyni po celém světě. Jako prodejní partner tohoto projektu firma Blue Magic, Inc. hledaá obchodní partnery na pomoc s propagací tohoto programu.

Zdrojový jazyk, ve kterém byla tato tisková zpráva vydána, je považován za oficiální, autorizovanou verzi. Překlady jsou poskytovány jen pro účely usnadnění porozumění v jiných jazykových oblastech a v překladech by vždy měl být uveden odkaz na původní zdrojový text, který je jediným právně závazným zněním této tiskové zprávy.

Contacts

Dotazy:
Terumi Oyagi
office@culinary-academy.jp
The Japanese Culinary Academy

Dotazy týkající se podpory publikací v jiných jazycích:
Ayumi Kuji
contact@japanese-cuisine.com
Blue Magic, Inc.

Contacts

Dotazy:
Terumi Oyagi
office@culinary-academy.jp
The Japanese Culinary Academy

Dotazy týkající se podpory publikací v jiných jazycích:
Ayumi Kuji
contact@japanese-cuisine.com
Blue Magic, Inc.