Andersen Global otwiera działalność w piętnastym z kolei kraju w Afryce

SAN FRANCISCO--()--Stowarzyszenie Andersen Global osiągnęło kluczowy etap rozwoju swojej działalności w Afryce, ogłaszając zawarcie umowy współpracy z ATax Advisors Limited (ATax), czołową firmą podatkowo-doradczą z Mauritiusa, piętnastego z kolei kraju w Afryce, w którym to globalne stowarzyszenie prowadzi swoją działalność.

ATax, kancelaria posiadająca siedzibę na wyspie Mauritius, od 15 lat świadczy na rzecz swoich klientów różnorodne usługi z zakresu rachunkowości, podatków, płac, outsourcingu i doradztwa biznesowego. Kancelaria obsługuje klientów międzynarodowych potrzebujących wsparcia w różnych częściach świata, korzystając ze specjalistycznej wiedzy przydatnej zarówno wobec klientów z Afryki, jak i Azji, jako że Mauritius jest swego rodzaju bramą do Indii i Azji oraz do Afryki.

Ben Lim, jeden z założycieli ATax, wraz z zespołem posiada rozległe doświadczenie w wielu dziedzinach, w tym w produkcji odzieży, budowie i renowacji nieruchomości, w sektorze medycznym i farmaceutycznym, motoryzacyjnym i związanym z częściami do pojazdów mechanicznych, w rolnictwie i hodowli, handlu hurtowym i detalicznym towarami konsumpcyjnymi, turystyce i hotelarstwie, edukacji, outsourcingu procesów biznesowych, odprawach celnych i spedycji, w sektorze biżuterii, gier hazardowych, gastronomii, handlu detalicznym oraz organizacji wydarzeń. Zespół z Mauritiusa ma bogate doświadczenie w międzynarodowym planowaniu podatkowym. ATax jest ponadto członkiem Mauritius Institute of Public Accountants.

„Poświęciliśmy wiele czasu i wysiłku na stworzenie kancelarii, której celem jest świadczenie najlepszych w swojej klasie usług i traktowanie klientów jak członków rodziny. Dzięki tym prostym wartościom i działaniom udało nam się osiągnąć pozycję renomowanej kancelarii – stwierdził Ben. - Cieszymy się z możliwości przejścia do kolejnego etapu rozwoju, jakim jest współpraca z grupą specjalistów z całego świata, którzy prezentują podobny sposób myślenia”.

„Zespół specjalistów z ATax należy do najlepszych na Mauritiusie, a nasza współpraca niesie za sobą wiele możliwości. Ben jest związany z rodziną Andersen, dlatego wartości takie jak przejrzystość w działaniu, spójność i dobre zarządzanie są mu dobrze znane – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC. - Nasz rozwój w regionie nabiera tempa i nie moglibyśmy sobie wyobrazić lepszego rozpoczęcia działalności na tym jakże ważnym rynku Afryki”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie zrzesza ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 148 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700