Andersen Global ogłasza rozpoczęcie współpracy w Holandii

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global i spółka Taxture mająca siedzibę w Amsterdamie osiągnęły porozumienie o współpracy, wykazując niestrudzone zaangażowanie w zakresie nieustannego rozwoju globalnego stowarzyszenia na terenie całej Europy.

Taxture to kancelaria założona dziesięć lat temu przez wspólników z doświadczeniem w pracy w największych kancelariach prawnych i czterech największych firmach rachunkowych. 45 specjalistów Taxture świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego i zgodności z przepisami podatkowymi klientom krajowym i międzynarodowym. Kancelaria oferuje także obsługę prawną i notarialną.

“Karierę zawodową rozpocząłem 20 lat temu w Arthur Andersen, więc wartości, którym hołduję – przejrzystość i wysokiej jakości zarządzanie – dobrze współgrają z filozofią Andersen Global – powiedział Ferruh Tarik Tigli, dyrektor zarządzający Taxture. – Nasze działania skoncentrowane na dostosowywaniu się do potrzeb klienta i wiedzy fachowej to coś, co odróżnia nas od konkurencji. Cieszymy się na współpracę z Andersen Global, bo dzięki niej będziemy mogli zapewnić wysokiej jakości bezproblemową obsługę klientom nie tylko z Holandii, ale i całego świata”.

„Zespołowi Ferruha w stosunkowo krótkim czasie udało się zyskać na holenderskim rynku miano najlepszej kancelarii w swojej klasie. Kluczem do ich sukcesu są podstawowe wartości, które większość ludzi kojarzy z marką Andersen – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC. – Działają oni w oparciu o najwyższej klasy praktykę konsultingową, która dobrze wpisuje się w globalną strukturę naszej firmy. Oznacza to, że będziemy mogli świadczyć szeroki zakres usług na skalę międzynarodową”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie zrzesza ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 144 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700