Zynga ogłasza wyniki finansowe za II kw. 2019 r.

SAN FRANCISCO--()--Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) ogłosiła dzisiaj wyniki finansowe za II kw. zakończony 30 czerwca 2019 r., publikując informację kierownictwa o zyskach kwartalnych za II kw. 2019 r. na swojej stronie w zakładce poświęconej relacjom z inwestorami. Aby zapoznać się z treścią informacji kierownictwa o zyskach kwartalnych, należy pobrać załącznik lub odwiedzić stronę http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results.

Kierownictwo Zynga zorganizuje telekonferencję dzisiaj o godz. 14.00 czasu pacyficznego (17.00 czasu wschodniego) w celu omówienia wyników spółki. Podczas telekonferencji można zadawać pytania, a przedstawiciele Zynga postarają się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich.

Przebieg konferencji będzie można śledzić na stronie http://investor.zynga.com (nagranie będzie dostępne również po jej zakończeniu) oraz dzwoniąc pod następujące numery telefonu:

  • bezpłatny numer dostępowy: (800) 537-0745
  • międzynarodowy numer dostępowy: (253) 237-1142
  • nr identyfikacyjny konferencji: 4977897

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. Spółka ma siedzibę główną w San Francisco i oddziały w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze i Facebooku.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Relacje z inwestorami:
Rebecca Lau
e-mail: Investors@zynga.com

Prasa:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com 

Contacts

Relacje z inwestorami:
Rebecca Lau
e-mail: Investors@zynga.com

Prasa:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com