Pagani Automobili prezentuje Huayra Roadster BC w grze CSR Racing 2

Po raz pierwszy producent samochodów prezentuje nowy model pojazdu w grze mobilnej.

Download

Loading media player...

Pagani Automobili Unveils Huayra Roadster BC in Zynga’s CSR Racing 2

SAN FRANCISCO--()--Spółka Zynga Inc. (https://www.zynga.com/) (Nasdaq: ZNGA), potentat na rynku rozrywki interaktywnej, zaprezentowała dzisiaj nowy, oszałamiający model hipersamochodu Pagani Automobili (https://www.pagani.com/) – Huayra Roadster BC, stworzony na potrzeby CSR Racing 2 (CSR2) – najpopularniejszej na świecie mobilnej gry wyścigowej typu drag racing. Jest to pierwszy przypadek w historii, gdzie producent samochodów zaprezentował autentyczny, autorski model samochodu w grze mobilnej przed wprowadzeniem go do sprzedaży. Huayra Roadster BC weźmie udział w specjalnym turnieju pucharowym składającym się z 80 wyścigów, na koniec którego uruchomiony zostanie ranking najlepszych czasów.

Pagani Huayra Roadster BC to hipersamochód produkcji Pagani, który łączy w sobie najwyższej klasy rozwiązania techniczno-konstrukcyjne z maksymalnie dopracowanym stylem i niezrównaną elegancją. W grze CSR2 pojazd ten został wiernie zrekonstruowany przez specjalistów z Zynga, z zachowaniem wszystkich autentycznych detali.

Dzięki CSR2 gracze mogą poprowadzić rzadkie i niezwykłe modele samochodów, o których większość z nas może tylko pomarzyć – powiedział Julian Widdows, wiceprezes CSR2. – Możliwość podziwiania płynnej i eleganckiej jazdy stworzonego przez Paganini hipersamochodu Huayra Roadster BC wynika z umiejętnego połączenia osiągnięć nauki z wyczuciem artystycznym. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że spółka Pagani Automobil wybrała właśnie naszą grę, by zaprezentować światu Huayra Roadster BC”.

Gdy Horacio Pagani zaczynał projektować samochody 44 lata temu, trudno byłoby sobie nawet wyobrazić, że pojazd taki jak Huayra Roadster BC będzie miał swoją premierę w grze mobilnej – powiedział Michael Staskin, dyrektor zarządzający w Pagani Automobili America. – Decyzję o premierowej prezentacji Huayra Roadster BC w grze CSR2 podjęliśmy z tego względu, że obie spółki są liderami w swoich branżach, a także przykładają niezwykłą wagę do projektowania i detali, przełamując schematy funkcjonujące w przemyśle motoryzacyjnym”.

Huayra Roadster BC zadebiutuje w CSR2 poprzez udział w turnieju pucharowym składającym się z 80 wyścigów. Model ten dostępny będzie dla każdego z zawodników, a ponadto w trakcie wydarzenia będą oni mieli możliwość dodania go do swojej kolekcji. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda w postaci Pagani Zonda HP Barchetta, który uzupełni ich kolekcję pojazdów ze stajni Pagani.

Korzystając z technologii rzeczywistości rozszerzonej, zawodnicy będą mogli również parkować swoje samochody marki Pagani na prawdziwych podjazdach, a także zajrzeć pod każdy panel, by przyjrzeć się z bliska wszystkim detalom.

Grę CSR 2 można ściągnąć za darmo w App Store i Google Play. Więcej informacji na temat CSR2 można uzyskać na fanpage’ach gry na Facebooku (https://www.facebook.com/csrracinggame/), Twitterze (https://twitter.com/CSRRacing), Instagramie (https://www.instagram.com/csrracing/) i YouTubie (https://www.youtube.com/user/naturalmotiongames).

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w branży rozrywki interaktywnej, który realizuje misję łączenia ludzi z całego świata poprzez gry. Jak dotąd w produkcje Zynga, takie jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ czy Zynga Poker™ zagrało ponad miliard graczy. Jej gry dostępne są w przeszło 150 krajach, na wszystkich platformach społecznościowych i każdym urządzeniu mobilnym na całym świecie. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę w San Francisco, a także filie w innych miastach Stanów Zjednoczonych, jak również w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.zynga.com albo śledząc profile Zynga na Twitterze (https://twitter.com/zynga) i Facebooku (https://www.facebook.com/Zynga/).

Pagani Automobili S.p.A.

Pagani Automobili S.p.A jest włoskim producentem supersamochodów. Spółka została założona w 1998 r. przez Horacio Paganiego, a jej siedziba mieści się w miejscowości San Cesario Sul Panaro na terenie włoskiej prowincji Modena. Przyświecająca jej filozofia bazuje na zapożyczonej z epoki Renesansu koncepcji reprezentowanej przez wielkiego Lenardo da Vinci, który ponad 500 lat temu stwierdził, że: „Sztuka i nauka to dyscypliny, które muszą iść w parze”. Tym inspirującym mottem Pagani Automobili kieruje się w swojej działalności, łącząc technikę z gustem, funkcjonalność z estetyką oraz rzemieślniczą biegłość z technologicznym know-how.

Uwaga redakcyjna: materiały multimedialne dotyczące gry CSR Racing 2 (CSR2) można zobaczyć tutaj (https://app.box.com/s/katm8furv39fduafgeqxkbktjn4ekjez).

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące m.in. przyszłych elementów gry CSR Racing 2 i związanych z nią wydarzeń. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa takie jak: „perspektywy”, „prognozowane”, „planowane”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „cel”, „zakłada”. Wszelkie wypowiedzi w czasie przyszłym należy zasadniczo traktować jak wypowiedzi prognozujące. Zawarte w nich informacje bazują na założeniach, a zatem są obarczone ryzykiem i niepewnością. Należy podchodzić do nich z odpowiednią rezerwą, opierają się one bowiem na informacjach dostępnych na dzień publikacji komunikatu. Nie zobowiązujemy się do aktualizacji tych wypowiedzi. Więcej szczegółowych informacji na temat wspomnianego ryzyka, niepewności i założeń można lub będzie można znaleźć w obowiązkowych raportach składanych przez nas Komisji Giełd i Papierów Wartościowych (Securities and Exchange Commission – SEC), których kopie dostępne są na naszej stronie internetowej http://investor.zynga.com w zakładce Investor Relations albo na stronie SEC pod adresem www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Zynga Media:

Kenny Johnston
tel. (602) 999-1890
e-mail: kjohnston@zynga.com

albo

Kjell Vistad
Gilberto Williams-Gamboa
ONE PR Studio (na terenie USA)
tel. (510) 893-3271
e-mail: zynga@oneprstudio.com

Contacts

Zynga Media:

Kenny Johnston
tel. (602) 999-1890
e-mail: kjohnston@zynga.com

albo

Kjell Vistad
Gilberto Williams-Gamboa
ONE PR Studio (na terenie USA)
tel. (510) 893-3271
e-mail: zynga@oneprstudio.com