Zielone herbaty Oi Ocha firmy ITO EN wkrótce dostępne w Walmarcie

Dwa smaki pojawią się w sklepach w całych Stanach Zjednoczonych w październiku

Oi Ocha i zielona herbata jaśminowa ITO EN. (Zdjęcie: Business Wire)

NOWY JORK--()--ITO EN (North America) INC., światowy lider w zakresie produkcji zielonej herbaty i innowacyjnych zdrowych napojów, ogłosił dzisiaj, że gotowe do spożycia zielone herbaty marki Oi Ocha będą wkrótce dostępne w sklepach Walmart w całych Stanach Zjednoczonych. Mające pojawić się w sklepach w październiku br. dwa smaki bez dodatku cukru – zielona herbata Oi Ocha premium firmy ITO EN, jedna z najlepiej sprzedających się marek w Japonii, oraz zielona herbata jaśminowa, popularna zielona herbata zawdzięczająca swój aromat kwiatom jaśminu. Wielokrotnie nagradzane herbaty ITO EN, cenione za naturalny, łagodny i szlachetny smak, parzone autorską metodą opracowaną przez ITO EN z wykorzystaniem całych liści herbaty bez sztucznych dodatków, aromatów, barwników, proszków czy koncentratów. Prawdziwe, orzeźwiające herbaty posiadające certyfikat „produkt wolny od GMO” zawierają naturalne przeciwutleniacze katechinowe, naturalną witaminę C (kwas askorbinowy) i zero kalorii. Herbaty sprzedawane są w nadające się do recyklingu wygodne butelki PET o pojemności 16,9 fl. oz (ok. 0,5 l).

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna wersja jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20190730005425/en/

„W sytuacji rosnącej liczby konsumentów poszukujących naturalnych i zdrowych napojów bardzo się cieszymy, że herbaty Ito En znajdą się w sklepach sieci Walmart w całym kraju – powiedział Jim Hoagland, dyrektor ds. operacyjnych ITO EN (North America) INC. - Dzięki temu, że Walmart wychodzi naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu konsumentów autentycznymi i zdrowymi produktami wysokiej jakości, jesteśmy przekonani, że nasze naturalne zielone herbaty bez dodatku cukru doskonale sprawdzą się w sieci Walmart i będą cieszyć się uznaniem jej klientów”.

Marka Oi Ocha odnotowała gwałtowny wzrost na rynku USA w związku z rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów na autentyczne i zdrowsze napoje na rynkach delikatesowych i głównych oraz usług gastronomicznych. Współpraca z Walmartem nie tylko zwiększy świadomość marki ITO EN wśród konsumentów i poszerzy dystrybucję jej produktów, ale również zapewni dostęp do zdrowszych napojów dla konsumentów. Przy rosnącej popularności zielonej herbaty związanej z jej właściwościami zdrowotnymi i napojów bez dodatku cukru niesłodzone herbaty Oi Ocha stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety.

Firma ITO EN jest szczególnie znana ze swojego zaangażowania w rozwój wiedzy fachowej i zrównoważonych praktyk w zakresie produkcji herbaty, co znajduje odzwierciedlenie we wszystkich odznaczanych licznymi nagrodami markach firmy. Firma, mająca ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji herbaty, stawia na autentyczność i zachowanie dziedzictwa kulturalnego przy jednoczesnym wprowadzaniu innowacji na skalę światową w zakresie wytwarzania herbaty i napojów.

Firma ITO EN znalazła się na zaszczytnym 18. miejscu w stworzonym przez magazyn Fortune rankingu 50 najlepszych firm, które wywarły ważny wpływ na społeczeństwo i środowisko za sprawą swojej strategii osiągania zysku i prowadzonych działań. Ponadto firma została odznaczona nagrodą za zrównoważony rozwój za swój program recyklingu zużytych liści herbaty, tworząc innowacyjne produktu z przyjaznej dla środowiska syntetycznej żywicy wytworzonej z takich liści. Więcej informacji o ITO EN i jej produktach znajduje się na stronie www.itoen.com.

ITO EN

ITO EN (North America) INC., podmiot zależny ITO EN (Japan) LTD., jest innowacyjnym liderem w branży napojów zajmującym się wytwarzaniem autentycznych produktów zgodnych z pięcioma wyznawanymi przez firmę zasadami, zgodnie z którymi jej produkty mają być naturalne, zdrowe, bezpieczne, dobrze zaprojektowane i smaczne. Firma ITO EN, posiadająca ponad 50 lat doświadczenia na rynku w Japonii, stawia na autentyczność, dbając o swoje dziedzictwo kulturowe przy jednoczesnym wprowadzaniu innowacji na skalę światową, dzięki czemu ITO EN zyskało w Japonii czołową pozycję wśród producentów zielonej herbaty z cieszącymi się uznaniem markami, takimi jak TEAS’ TEA Organic®, Oi Ocha®, ITO EN Shots® i matcha LOVE®. Silne zaangażowanie ITO EN w kwestie społeczne i środowiskowe przejawia się we współpracy firmy z regionalnymi rolnikami i organami rządowymi w celu ożywienia lokalnej gospodarki, rozwoju zrównoważonych praktyk w zakresie zaopatrzenia oraz tworzeniu hodowli herbaty nowej generacji. Więcej informacji o ITO EN można znaleźć na stronie www.itoen.com. Polub nas na Facebooku lub obserwuj nas na Twitterze i Instagramie.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Rona Tison
ITO EN (North America) INC.
tel. 707-327-6413
e-mail: rtison@itoen.com

Contacts

Rona Tison
ITO EN (North America) INC.
tel. 707-327-6413
e-mail: rtison@itoen.com