Andersen Tax debiutuje w Wielkiej Brytanii

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global z dumą ogłasza swój debiut na terenie Wielkiej Brytanii, otwierając Andersen Tax LLP. Andersen Tax LLP dołączy do międzynarodowej organizacji jako pierwsza kancelaria w Wielkiej Brytanii. Na jej czele stoją wspólnicy George McCracken, Julian Nelberg i Paul Lloyds. Zespół ten specjalizuje się w opodatkowaniu dochodów krajowych i zagranicznych oraz planowaniu spadkowym, a także świadczy indywidualne usługi podatkowe dla specjalistów od zarządzania aktywami alternatywnymi.

George McCracken wzmocni potencjał Andersen Tax LLP swoim przeszło 40-letnim doświadczeniem w udzielaniu doradztwa w skomplikowanych kwestiach międzynarodowych podatków zarówno najbogatszym na świecie klientom indywidualnym, jak i większym firmom. W przeszłości pełnił on funkcję dyrektora ds. podatkowych w Arthur Andersen w Szkocji, a także pracował w Deloitte i Grant Thornton. Julian Nelberg i Paul Lloyds z kolei przeszli do Andersen Tax LLP z PwC. Julian posiada ponad 22-letnie doświadczenie i reputację jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Będzie on współpracował z Paulem Lloydsem, który posiada 13 lat doświadczenia, a w 2016 r. otrzymał tytuł „Wschodzącej Gwiazdy” („Rising Star”) w magazynie „Spears Wealth”.

„W przeciwieństwie do wielu innych kancelarii nie skupiamy się na szybkiej, beznamiętnej obsłudze klientów z wykorzystaniem szablonowych rozwiązań” – powiedział George. „Od dawna zależy nam na tym, by pomóc klientom w znalezieniu konkretnych, zrównoważonych rozwiązań odpowiadających ich potrzebom. Stając się członkami rodziny Andersen, zyskujemy jeszcze większe możliwości tworzenia wysokiej klasy rozwiązań i świadczenia naszym klientom najwyższej jakości usług. Już od dłuższego czasu ściśle współpracujemy ze specjalistami z Andersen Global, dlatego cieszymy się, że teraz będziemy reprezentować tę firmę, formalnie łącząc siły z innymi kancelariami pod tym szyldem”.

„Coraz bardziej skomplikowane przepisy prawa podatkowego na świecie zwiększają zapotrzebowanie na najwyższej klasy i najbardziej godnych zaufania doradców w każdym regionie świata” – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC. „Utworzenie Andersen Tax w Wielkiej Brytanii przez George’a, Paula i Juliana stanowi dla nas ważny kamień milowy i przyczółek, dzięki któremu rozwiniemy działalność na terenie Wielkiej Brytanii”.

Andersen Global (https://www.andersen.com/) jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. W ramach Andersen Global, założonej w 2013 r. przez kancelarię członkowską Andersen Tax LLC, obecnie działa ponad 4,5 tys. specjalistów w 144 miejscach na całym świecie.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
tel. 415-764-2700