Mary Kay Inc. sponsorem 34. Dorocznej Konwencji Stowarzyszenia Absolwentów Studiów Lekarskich na Uniwersytecie Filipińskim

Sponsorowanie wydarzenia wpisuje się w ideę kolejnego partnerstwa nawiązanego w ostatnim czasie przez globalne przedsiębiorstwo kosmetyczne z instytucją akademicką.

DALLAS--()--Mary Kay Inc., lider innowacji w pielęgnacji skóry, kontynuuje swoje kilkudziesięcioletnie zaangażowanie na rzecz nauki, sponsorując 34. Doroczną Konwencję (AGC) Stowarzyszenia Absolwentów Studiów Lekarskich na Uniwersytecie Filipińskim (UPMASA) w Dallas. Konferencja, która odbyła się w hotelu Fairmont w dniach od 2 do 6 lipca, zgromadziła ponad 500 lekarzy ze Stanów Zjednoczonych i Filipin. Tematyką konferencji były zagadnienia z szerokiego spektrum dziedzin – począwszy od dermatologii, a skończywszy na ortopedii i neurologii.

UPMASA to organizacja typu non-profit, która wspiera służbę zdrowia i kształcenie medyczne na Filipinach. Członkami tej organizacji, posiadającej 20 oddziałów i zrzeszającej ponad 2 tys. lekarzy, w większości pracujących w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach, są zarówno osoby prowadzące badania kliniczne i naukowe, jak i pracownicy dydaktyczni uczelni medycznych i osoby zaangażowane w pracę na rzecz społeczności lokalnych.

„To dla nas zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniach takich, jak doroczna konwencja UPMASA. Dzięki ich sponsorowaniu możemy wspierać rozwój technologii i nauk związanych ze zdrowiem i pielęgnacją skóry – powiedziała dr Lucy Gileda, dyrektor ds. badań spółki Mary Kay. - Cieszymy się ogromnie, że patronat naszej spółki wspiera działania humanitarne podejmowane przez oddział UPMASA w stanie Teksas, z których skorzysta ośrodek pomocy prawnej dla dzieci będących ofiarami przemocy oraz ośrodki dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych w Dallas”.

UPMASA wspiera działalność charytatywną Wydziału Medycyny na Uniwersytecie Filipińskim (UPCM) oraz kliniki Philipine General Hospital (PGH). Organizacja pomaga w realizacji projektu leczenia cezem w Instytucie Onkologii PGH, dostarczając wyroby medyczne dla najuboższych pacjentów onkologicznych.

Podczas Konwencji spółka Mary Kay zaprezentowała również zestaw kosmetyków TimeWise® Miracle Set 3D® oraz przedstawiła garść faktów naukowych związanych z jej produktami.

„Dzięki hojnemu wsparciu spółki Mary Kay organizacja UPMASA może kontynuować swoje zaangażowanie na rzecz służby zdrowia i kształcenia medycznego zarówno na Filipinach, jak i w Ameryce Północnej – powiedział dr Ponciano Cruz, przewodniczący dorocznej konwencji. - Umożliwia nam to również prowadzenie dalszej działalności charytatywnej, która obejmuje dotacje dla kadry dydaktycznej, stypendia dla studentów medycyny, czy zapewnienie odpowiedniej infrastruktury fizycznej i zakup sprzętu na potrzeby kliniki Philippines General Hospital".

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić „szklany sufit”, ponad 55 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, opracowywać olśniewające produkty oraz czynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i suplementów diety. Za pośrednictwem Fundacji Mary KaySM firma przeznaczyła ponad 78 mln dolarów na badania nad nowotworami oraz na ośrodki pomocy dla ofiar przemocy domowej. Wizja Mary Kay Ash jest nadal żywa dzięki niezwykłym produktom firmy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Mary Kay Inc.
Komunikacja korporacyjna
marykay.com/newsroom
tel. 972 687 5332
e-mail: media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc.
Komunikacja korporacyjna
marykay.com/newsroom
tel. 972 687 5332
e-mail: media@mkcorp.com