Mary Kay Inc. zdobywa złoto w kategorii „Edukacja” prestiżowego rankingu Omni Awards Wiosna 2019

Innowacyjny system edukacji sprzedażowej Link & Learn (TM) globalnego lidera branży kosmetycznej zdobywa 9,5 na 10 możliwych punktów.

DALLAS--()--Firma Mary Kay Inc. ogłosiła dziś, że Link & Learn (TM), jej innowacyjny system edukacji sprzedażowej otrzymał złote wyróżnienie w kategorii „Edukacja” rankingu Omni Awards Wiosna 2019. Ta nowatorska platforma e-learningowa oferuje bogaty program nauczania opracowany tak, aby zapewniać jak najszersze wsparcie niezależnym specjalistom ds. sprzedaży, zwiększając ich szanse na sukces w biznesie. Łączy ona także niezależnych konsultantów Mary Kay ze społecznością osób uczących się w oparciu o materiały edukacyjne, dostępność i lokalizację.

„Jako Mary Kay zdecydowanie stawiamy na ciągłe dokształcanie i rozwój zawodowy – powiedziała Beth Lopez, wiceprezes Mary Kay ds. globalnej edukacji sprzedażowej oraz wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu na Europę. - Jesteśmy zaszczyceni zdobyciem złotego wyróżnienia Omni Award, które przyznano nam w uznaniu pracy, jaką włożyliśmy w technologię Link & Learn (TM). Nasz nowy system edukacji sprzedażowej spotyka się jak dotąd z pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem. Będziemy kontynuować współpracę z rynkami, na których obecna jest firma Mary Kay, aby wprowadzać tam tę innowacyjną, nagradzaną platformę i nadal realizować naszą misję wzbogacania życia kobiet na całym świecie”.

Nagrody Omni Awards przyznawane są w uznaniu wyjątkowych osiągnięć w dziedzinach takich jak film/video, internet i media mobilne. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są ze wszystkich krajów świata. W jury konkursu zasiadają najwybitniejsi specjaliści współpracujący z renomowanymi markami. Wśród firm i organizacji reprezentowanych w komisji konkursowej znajdują się m.in. komitet organizacyjny igrzysk olimpijskich, CNN, NBC, ABC, PBS, US Army, Cartoon Network, Disney, Associated Press i Sodium Entertainment.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić „szklany sufit”, ponad 55 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, opracowywać olśniewające produkty oraz czynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, zapachów i suplementów diety. Za pośrednictwem Fundacji Mary Kay (SM) firma przeznaczyła ponad 78 mln USD na badania nad nowotworami oraz na środki pomocy dla ofiar przemocy domowej. Dzięki niezwykłym produktom firmy wizja Mary Kay Ash jest nadal żywa.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Mary Kay Inc. – Komunikacja Korporacyjna
http://marykay.com/newsroom
tel. 972.687.5332
e-mail: media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. – Komunikacja Korporacyjna
http://marykay.com/newsroom
tel. 972.687.5332
e-mail: media@mkcorp.com