Natywny token OKEx pod nazwą OKB oraz należąca do OKLink stabilna kryptowaluta USDK notowane na giełdzie Bitfinex

VALLETTA, Malta--()--Wiodąca giełda kryptowalut OKEx ogłosiła dopuszczenie do obrotu na innej ważnej giełdzie kryptowalut – Bitfinex – własnego tokena – OKB. Na Bitfinex notowany będzie także USDK – stabilna kryptowaluta (ang. stablecoin) stworzona przez OKLink – firmę z branży blockchain, i Prime Trust – zarejestrowana spółka powiernicza z siedzibą w Nevadzie w Stanach Zjednoczonych (Więcej informacji). Dziewięć nowych par walut, w tym USDK/USD, BTC/USDK, ETH/USDK, USDT/USDK, EOS/USDK, OKB/USD, OKB/BTC, OKB/ETH i OKB/USDT, będzie miało stwoje oficjalne otwarcie na giełdzie Bitfinex 13 czerwca b.r. o godz. 10 (czasu UTC).

Wchodząc w skład ekosystemu OKEx, OKB pozwala użytkownikom OKEx wykonywać różnego rodzaju zadania, jak m.in. tworzenie giełd partnerskich OKEx, rozliczanie opłat związanych z graniem na giełdzie i zapisywanie się na nowe tokeny na platformie OK Jumpstart służącej do sprzedaży tokenów. Według danych udostępnionych na CoinMarketCap, dzięki posiadaniu wielu zastosowań, token OKB w ostatnich miesiącach zdobywał coraz większy udział w rynku.

Jako natywny token OKEx, OKB działa obecnie w sieci Ethereum Network (ERC20). Jeszcze w tym roku planowana jest jego migracja do OKChain – opracowywanej przez OKEx sieci blockchain. Aktualnie znajduje się ona w końcowej fazie testów.

„Naszym celem jest budowa nowego rodzaju gospodarki opartej na technologii blockchain. Dążąc do eliminacji pośredników i włączenia finansowego, nie działamy jako odosobniony podmiot. Wierzymy, że kluczem do zainicjowania wzrostu rynkowego jest praca zespołowa. W związku z tym połączyliśmy siły z innymi czołowymi graczami z branży, aby stworzyć coś nowego – stwierdził Andy Cheung, dyrektor ds. operacyjych w OKEx. -Wejście OKB na Bitfinex to dopiero początek. Jest symbolem uznania dla naszego natywnego tokena wyrażonego przez inne podmioty z branży. Zamierzamy kontynuować działania mające na celu podejmowanie różnego rodzaju współpracy z innymi graczami z branży. Nigdy nie zaprzestaniemy działań ukierunkowanych na budowanie uczciwego i transparentnego rynku giełdowego oraz zapraszamy partnerów myślących podobnie do współpracy”.

Najnowsze aktualności dostępne na profilu OKEx na platformie Twitter.

OKEx

OKEx to jedna z czołowych giełd walut cyfrowych na świecie. Mająca swoją siedzibę na Malcie giełda oferuje kompleksowe usługi z zakresu obrotu aktywami cyfrowymi, w tym m.in. transakcje fiat-to-token, transakcje na rynku spot i transakcje z udziałem instrumentów pochodnych w oparciu o technologię blockchain. Obecnie giełda oferuje ponad 400 par tokenów i kontraktów terminowych (futures), pozwalając użytkownikom na optymalizację strategii.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

KONTAKT:
Jennifer Chow
e-mail: Jennifer.chow@okex.com

Vivien Choi
e-mail: Vivien.choi@okex.com

Contacts

KONTAKT:
Jennifer Chow
e-mail: Jennifer.chow@okex.com

Vivien Choi
e-mail: Vivien.choi@okex.com