Spółka S-Block współgospodarzem World Blockchain Forum Singapore & World Blockchain Award Asia

BERN, Szwajcaria--()--Oczekiwana z niecierpliwością azjatycka impreza poświęcona technologii blockchain, World Blockchain Forum - Singapore & World Blockchain Award, odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 r. w Marina Bay Sands w Singapurze. W konferencji udział weźmie ponad 4000 wysokiej rangi przedstawicieli władz państwowych, stowarzyszeń, agencji regulacyjnych, firm inwestycyjnych, podmiotów realizujących projekty związane z technologią blockchain, sektora technologii finansowych i mediów w celu omówienia trendów i innowacji branżowych, którzy wspólnie uhonorują pionierów w branży, ich wkład w jej promowanie oraz jej zdrowy i dynamiczny rozwój.

Współgospodarzem konferencji World Blockchain Forum Singapore & World Blockchain Award Asia będzie S BLOCK. S BLOCK, dynamicznie rozwijająca się platforma zarządzania aktywami cyfrowymi, została utworzona specjalnie dla potrzeb sektora blockchain. Jednym z głównych celów tej platformy jest obsługa cyfrowego ekosystemu finansowego i komercjalizacja pod koniec 2019 r. Motto S BLOCK to „uwolnij swoje cyfrowe aktywa.” Za pośrednictwem platformy S BLOCK inwestorzy mają również dostęp zarówno do głównych kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH), jak i niszowych kryptowalut, co pozwala na dalszą demokratyzację dostępu inwestorów do rynku. Dzięki doskonałej kulturze korporacyjnej i wiodącemu doświadczeniu w zakresie technologii, S BLOCK ma szansę zająć pozycję lidera na rynku blockchain.

Konferencja WBF Singapore zgromadzi w jednym miejscu takie instytucje jak, m.in., EY, PwC, R3, Lenovo, Huawei, Dubai Blockchain Centre, i będzie dla nich okazją do wygłoszenia swoich opinii i przedstawienia swoich projektów szerokiej publiczności. Szczegółowo zostanie omówiona bardzo popularna obecnie tematyka otoczenia regulacyjnego technologii, zgodności z przepisami prawa i nowych technologii. Nasi znakomici prelegenci podzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi międzynarodowych polityk i korzyści płynących z technologii blockchain oraz przedstawią najnowsze trendy i swoje opinie na temat przyszłości tej technologii. Konferencja WBF Singapore adresowana jest do wszystkich osób mających doświadczenie w technologii blockchain i jej sympatyków. Mamy nadzieję, że wydarzenie to uświetnią największe umysły Azji, którzy dogłębnie przeanalizują tematykę blockchain pod kątem innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych technologii.

Wielkie osobistości i eksperci zgromadzą się licznie w celu omówienia najnowszych trendów branżowych, przedstawienia innowacyjnych projektów, perspektyw sektora badawczego i kompleksowego obrazu globalnego rynku przedstawionego na mapie gospodarczej „zakodowanego” świata. Uczestnicy oczekują obecności S BLOCK z dużą niecierpliwością. Ponieważ technologia blockchain stopniowo zyskuje powszechne uznanie i niewielką długoterminową korektę na rynku kryptowalut, S BLOCK nadal zamierza wykorzystywać jej mocne strony i wspierać przedstawicieli i klientów tego sektora. S Block nieustannie wkłada dużo wysiłku w swoją pracę, mając do dyspozycji wspaniały zespół założycieli, doskonałą kulturę korporacyjną i wiodące doświadczenie w zakresie technologii.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD
Jennifer Bialek
e-mail: contacts@sblock.com
www.sblock.com

Contacts

SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD
Jennifer Bialek
e-mail: contacts@sblock.com
www.sblock.com