Andersen Global podpisuje pierwszą umowę w Bahrajnie

SAN FRANCISCO--()--Stowarzyszenie Andersen Global ogłosiło dzisiaj zawarcie pierwszej umowy o współpracę w Bahrajnie z niezależną kancelarią doradczą Awael Al Bahrain Management Consultancy (Awael). Andersen Global pragnie stworzyć solidne i efektywne fundamenty dla działalności na Bliskim Wschodzie, a współpraca z Awael jest kolejnym etapem na drodze do osiągnięcia tego celu.

Abbas Radhi założył Awael w 2014 r. jako alternatywę dla kancelarii doradczych z „wielkiej czwórki”. Stale powiększający się zespół specjalistów świadczy usługi na rzecz wielu klientów biznesowych, w tym firm zarządzanych przez właścicieli. Ze względu na profesjonalizm zespołu Awael do kancelarii zaczynają zgłaszać się większe przedsiębiorstwa. Kancelariia oferuje usługi związane z rachunkowością, podatkami, obsługą procesową, ładem korporacyjnym, niezależnym zarządzaniem spółkami notowanymi na giełdzie i firmami rodzinnymi, zarządzaniem ryzykiem przedsiębiorstwa, doradztwem w sprawie ryzyka, finansami przedsiębiorstwa, studiami wykonalności, wsparciem firm rodzinnych, doradztwem z zakresu zarządzania oraz oceną ładu korporacyjnego.

„Świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości i etyki zawodowej jest dla nas największym priorytetem oraz głównym wyznacznikiem naszego sukcesu” – powiedział Abbas, dyrektor ds. zarządzania kancelarią w Awael. „Dzięki współpracy z Andersen Global będziemy mogli oferować naszym klientom jeszcze bardziej skuteczne, jednolite i sprawdzone rozwiązania oraz dalsze wsparcie w ramach dostępu do usług globalnej organizacji zatrudniającej wysoce wykwalifikowanych specjalistów”.

„Sytuacja w Bahrajnie zmienia się, w szczególności z powodu wprowadzenia podatku VAT na początku bieżącego roku. Nasza decyzja o wyborze podmiotu z tego rynku była gruntownie przemyślana i uważamy, że Awael to dla nas doskonały partner. Łączy nas przekonanie o konieczności świadczenia najwyższej klasy usług, jakich oczekują klienci, a nawet przewyższania ich oczekiwań” – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen Tax LLC.

Andersen Global (https://andersen.com/) jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie zrzesza ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 141 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
Tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Tax
Tel. 415-764-2700