Dubaj gospodarzem pierwszej edycji zawodów World’s Ultimate Strongman

~Święto sportu obfitujące w rozrywkę dla rodzin, jedzenie, muzykę i przede wszystkim najwyższej klasy widowiska sportowe odbędzie się w październiku w obiekcie imprezowym Bab Al Shams Arena w Dubaju~

Hafthor 'The Mountain' Bjornsson World's Strongest Man (Photo - AETOSWire)

DUBAJ (Zjednoczone Emiraty Arabskie)--()--W Dubaju trwają przygotowania do przyjazdu największych siłaczy naszego globu. 26 października 2018 w dubajskim obiekcie imprezowym Bab Al Shams Arena odbędzie się pierwsza edycja zawodów World's Ultimate Strongman w ramach wydarzenia Beasts in the Middle East. Impreza odbędzie się pod auspicjami Dubajskiej Rady ds. Sportu oraz CORE Worldwide we współpracy z Envie Events.

Obiekt imprezowy Bab Al Shams Arena znajdujący się przy kurorcie Bab Al Shams Desert Resort & Spa zostanie przeobrażony na potrzeby organizacji wydarzenia. Goście, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli znaleźć coś dla siebie niezależnie od wieku - przewidziane atrakcje obejmują: gry, zabawy, aktywności, tor przeszkód, tor do jazdy na wrotkach, możliwość sprawdzenia swojej siły, zawody artystyczne i rękodzielnicze oraz sportowe. Poza różnymi atrakcjami goście będą mieli nielimitowany dostęp do bufetów, gdzie oferowany będzie szeroki zakres potraw i napojów. Na obiekcie wydzielona zostanie również część gastronomiczna, gdzie serwowane będą potrawy z food trucków przy akompaniamencie muzyki na żywo oraz innych atrakcji. Impreza jest planowana jako całodniowa rozrywka dla rodzin, dająca osobom w dobrej formie okazję do sprawdzenia swoich sił oraz możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu w gronie przyjaciół.

Poza rozrywkami, takimi jak różne gry i zabawy dla całej rodziny, publiczność będzie miała okazję podziwiać oszałamiające wyczyny i pokazy niezwykłej siły zawodników rywalizujących w międzynarodowych zawodach strongmanów. W pierwszej edycji tej międzynarodowej imprezy siłacze sprawdzą swoje możliwości w różnych konkurencjach, w tym w podnoszeniu kłód czy ciągnięciu ciężarówek i samochodów, których przesuniecie nawet nie śni normalnym ludziom. Zawodnicy będą starali potwierdzić swój prymat na arenie międzynarodowej jako niezrównanych siłaczy o niesamowitej szybkości i kondycji. W zawodach uczestniczyć będą najsilniejsi ludzie na świecie, którzy będą rywalizować o zdobycie światowej sławy oraz najwyższej nagrody w historii zawodów strongmanów i pierwszego tytułu World's Ultimate Strongman, który będzie przysługiwał triumfatorowi przez rok.

Występy siłaczy uświetni pokaz sztuk walki zaprezentowany przez najlepszych zawodników świata w tej dyscyplinie - mnichów z klasztoru Shaolin, którzy przybędą z Chin specjalnie na to wydarzenie.

Promotorzy wydarzenia dołożyli wszelkich starań, aby impreza była wypełniona po brzegi niezwykłymi atrakcjami. „Dzięki połączeniu niezwykłego sportu z atrakcjami i rozrywkami oferowanymi przez miasto o wspaniałej kulturze i niezwykłym stylu, jakim jest Dubaj, zorganizujemy unikalną imprezę, której goście i widzowie nigdy nie zapomną!” - powiedzieli Don Idrees i Mark Boyd, twórcy zawodów World’s Ultimate Strongman.

Film promocyjny imprezy można obejrzeć, klikając na poniższy link:
https://www.youtube.com/watch?v=ED8SBnjj0F0

Fani mogą wejść na stronę www.worldsultimatestrongman.com, aby kupić bilety na imprezę i pakiety podróżne.

Uwagi dla redaktorów:

Data: (piątek) 26 października 2018
Godzina: 15:00-3:00
Miejsce: Obiekt imprezowy Bab Al Shams Arena przy kurorcie Bab Al Shams Desert Resort & Spa w Dubaju

Kurort Bab Al Shams Desert Resort & Spa

Kurort Bab Al Shams Desert Resort & Spa jest oddalony o 45 minut jazdy samochodem od miasta Dubaj i jest idealnym miejscem na wypoczynek w luksusowych warunkach dla każdego miłośnika pustyni. Dalsze informacje są dostępne na stronie: www.babalshams.com.

Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

World's Ultimate Strongman
Henna Peswani, +971529549333
henna.peswani@mediaagency-me.com

Contacts

World's Ultimate Strongman
Henna Peswani, +971529549333
henna.peswani@mediaagency-me.com