Společnost Cushman & Wakefield převezme svou irskou pobočku od společnosti Sherry FitzGerald Group

  • Více než 100 specialistů na komerční nemovitosti v Dublinu, Limericku a Galway se připojí k jedné z největších světových společností v odvětví realitních služeb
  • Generální ředitel Aidan Gavin se stává ředitelem společnosti Cushman & Wakefield pro Irsko a připojuje se k jejímu výkonnému výboru ve Spojeném království a Irsku

DUBLIN--()--Celosvětová společnost v odvětví realitních služeb Cushman & Wakefield dnes oznámila, že uzavřela definitivní smlouvu o akvizici obchodního majetku společnosti Sherry FitzGerald Group v Irské republice. Očekává se, že obchod bude dokončen počátkem září 2018.

Společnost Cushman & Wakefield již vlastní podíl 20 % na irském obchodním majetku. Tento podíl představoval její výhradní pobočku v Irsku, která před dvěma lety přijala značku Cushman & Wakefield Ireland. Společnost, která má přes 100 profesionálních obchodníků s nemovitostmi a kanceláře v Dublinu, Limericku a Galway, se nyní plně začlení do společnosti Cushman & Wakefield, jedné z největších světových společností na trhu s realitními službami se 48 000 zaměstnanci v přibližně 400 kancelářích a 70 zemích.

Generální ředitel společnosti Aidan Gavin se stává ředitelem společnosti Cushman & Wakefield v Irsku, a bude také členem výkonného výboru pro Spojené království a Irsko.

Společnost Cushman & Wakefield bude udržovat svůj blízký partnerský vztah se širší skupinou Sherry FitzGerald Group, která má dalších 97 poboček po celé republice.

Colin Wilson, generální ředitel společnosti Cushman & Wakefield pro oblast EMEA, řekl: "Je to další vzrušující krok ve výjimečném vztahu, který vznikl před 20 lety a odráží významný růst přeshraničních projektů, na kterých naše týmy spolupracují. Očekáváme další růst, protože ekonomika Irska nadále posiluje. Spojíme se do jediné společnosti se skutečně bezproblémovým provozem mezi Irskem a Velkou Británií. Jsme odhodláni usilovat o ziskový růst a zvyšování výkonnosti našeho rozsáhlého podnikání v oblasti EMEA, abychom našim klientům poskytli vynikající výsledky."

Aidan Gavin, ředitel společnosti Cushman & Wakefield v Irsku, řekl: "Přijetím značky Cushman & Wakefield jsme naše podnikání posílili a získali jsme skutečný vliv na trhu. Nyní máme příležitost přejít k další fázi využitím zdrojů naší globální sítě k utváření budoucnosti našeho majetku v Irsku."

Steven McKenna, generální ředitel společnosti Sherry FitzGerald Group, řekl: "Společnosti Sherry FitzGerald poskytuje tento prodej příležitost podpořit ambiciózní plány na pokračování v rozvoji našeho klíčového podnikání. Brzy otevřeme naši 100. kancelář v Irsku, a stejnou měrou se zaměříme na poskytování inteligentnějšího podnikání ve prospěch našich klientů prostřednictvím inovativních technologií. Pro společnost Cushman & Wakefield je důležité mít své výhradní podnikání v Irsku, a stejně tak je pro nás důležité mít zjednodušenou vlastnickou strukturu a jednu značku. Máme radost také z toho, že budeme pokračovat ve velmi těsném profesionálním vztahu se společností Cushman & Wakefield Ireland."

V rámci transakce získá společnost Cushman & Wakefield od skupiny Sherry FitzGerald také minoritní podíl na jejím přidruženém obchodním majetku v Corku a Belfastu. Zbývající kapitál, držený akcionáři, transakce neovlivní.

O společnosti Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield je přední světová společnost v odvětví realitních služeb, která poskytuje mimořádnou hodnotu tím, že realizuje nápady držitelů a majitelů nemovitostí. Cushman & Wakefield je jednou z největších společností na trhu s realitními službami. Zaměstnává 48 000 pracovníků v přibližně 400 kancelářích a 70 zemích. V roce 2017 měla společnost tržby ve výši 6,9 miliardy dolarů za klíčové služby v oblasti nemovitostí, zařízení a projektového řízení, leasingu, kapitálových trhů, poradenství a dalších služeb. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky www.cushmanwakefield.com nebo nás sledujte na Twitteru: @CushWake.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Cushman & Wakefield
Richard Coleman, +44 (0)203 296 4326
Ředitel pro komunikaci v oblasti EMEA
richard.coleman@cushwake.com
nebo
Sherry FitzGerald Group
Jill O’Neill, +353 86 252 3277
Ředitel, Externí komunikace
jill.oneill@sherryfitz.ie

Contacts

Cushman & Wakefield
Richard Coleman, +44 (0)203 296 4326
Ředitel pro komunikaci v oblasti EMEA
richard.coleman@cushwake.com
nebo
Sherry FitzGerald Group
Jill O’Neill, +353 86 252 3277
Ředitel, Externí komunikace
jill.oneill@sherryfitz.ie