„Alvogen“ skelbia su „Theramex“ sudariusi platinimo Vidurio ir Rytų Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse susitarimą

  • Papildo ir dar paspartina „Alvogen“ augimą moterų sveikatos priežiūros rinkoje
  • 2017 metais grynosios įplaukos iš asortimento sudarė 13,5 mln. JAV dolerių ir įžvelgiamas didelis įplaukų augimo potencialas

Sofija/Londonas--()--„Alvogen“ ir „Theramex“ skelbia sudariusios teisiškai įpareigojantį susitarimą dėl išskirtinės partnerystės ir platinimo Rusijoje, Vidurio ir Rytų Europoje, taip pat Nepriklausomų valstybių sandraugai (NVS) priklausančiose šalyse prekiaujant tam tikrais moterų sveikatai skirtais produktais. Ilgalaikės partnerystės susitarime, be kita ko, numatytos teisės prekiauti moterų sveikatai skirtų „Theramex“ produktų asortimentu, įskaitant „Alpha D3®“ ir „Actonel®“ preparatus kaulų sveikatai, taip pat tam tikras oralines kontraceptines priemones ir produktus, kuriuos „Theramex“ baigs kurti ateityje.

Platinimo susitarimas galios šiose šalyse: Rusijoje, Kazachstane, Ukrainoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Makedonijoje, Serbijoje ir Slovėnijoje. Nors susitarimo sąlygos neatskleidžiamos, „Alvogen“ prisiims atsakomybę už produktų, kurie įtraukti į susitarimą, pardavimą, reklamą ir rinkodarą. 2017 metais grynosios įplaukos iš šio produktų asortimento sudarė 13,5 mln. JAV dolerių, o produktams, kurie bus baigti kurti ateityje, yra būdingas didelis augimo potencialas.

„Džiaugiuosi partneryste su „Theramex“ ir galimybe pranešti, kad mūsų specializuotų prekės ženklų asortimentas pasipildė šiais moterų sveikatos priežiūrai skirtais produktais. Susitarimas papildys ir taip pat gerokai sustiprins esamą „Alvogen“ siūlomų produktų asortimentą ir dar paspartins mūsų augimą šioje svarbioje terapijos srityje. Mūsų prekybos ir rinkodaros tinklas apima daugiau kaip 20 Vidurio ir Rytų Europos rinkų ir mes turime 450 prekybos atstovų, taigi turime geras galimybes toliau augti didelėje Vidurio ir Rytų Europos regiono moterų sveikatos priežiūros rinkoje“, – pareiškė Hacho Hatchikian, „Alvogen“ Vidurio ir Rytų Europos padalinio vykdomasis viceprezidentas.

„Šis susitarimas yra dar vienas svarbus laimėjimas įgyvendinant naująją „Theramex“ strategiją. Džiaugiamės, jog užmezgame ilgalaikę partnerystę su „Alvogen“. Jų stiprios pozicijos prekiaujant ir veikiant šiame regione reiškia, jog mes galime užtikrinti nuolatinį šių svarbių vaistų tiekimą ir kartu supaprastinti bei sustiprinti savo verslo požiūrį. Sutelkusi dėmesį į moterų sveikatą, „Theramex“ siekia padėti moterims kontroliuoti savo ciklą, padėti joms išsaugoti vaisingumą, sušvelninti menopauzės simptomus ir stiprinti kaulų sveikatą“, – pareiškė Anish Mehta, „Theramex“ generalinis direktorius.

Apie „Alvogen

„Alvogen“ yra tarptautinė privati farmacijos įmonė, sutelkusi dėmesį į generinių, firminių, nereceptinių firminių ir biologiškai panašių produktų kūrimą, gamybą ir pardavimą viso pasaulio pacientams. Įmonė vykdo komercinę veiklą 35 šalyse ir turi 2,8 tūkst. darbuotojų. Ji turi keturis gamybos ir produktų kūrimo centrus Jungtinėse Valstijose, Rumunijoje, Pietų Korėjoje ir Taivane.

Didžiausia „Alvogen“ rinka yra Šiaurės Amerika. Taip pat yra svarbios, be kita ko, Pietų Korėjos, Rusijos, Rumunijos, Vengrijos, Ukrainos, Taivano, Japonijos ir Kinijos rinkos.

Daugiau apie „Alvogen“ galima sužinoti svetainėje www.alvogen.com.

Apie „Theramex

„Theramex“ yra pirmaujanti tarptautinė specializuota farmacijos įmonė, sutelkusi dėmesį į moteris ir jų sveikatą. Turėdami platų portfelį novatoriškų ir pripažintų prekės ženklų, kurie yra susiję su, be kita ko, kontracepcija, vaisingumu, menopauze ir osteoporoze, palaikome moteris kiekviename jų gyvenimo etape. Esame įsipareigoję išklausyti ir suprasti savo pacientus, tenkinti jų poreikius ir siūlyti sveikatos priežiūros sprendimus, kurie padėtų pagerinti jų gyvenimą. Mūsų vizija – tapti moterų ir jas gydančių sveikatos priežiūros specialistų nuolatiniu partneriu, siūlančiu novatoriškus, veiksmingus ir saugius sprendimus, kaip rūpintis moterimis ir jas palaikyti kiekviename jų gyvenimo etape.

Dėl išsamesnės informacijos žr. www.theramex.com.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Contacts

„Alvogen“
Halldor Kristmannsson, (+354) 522 2900
halldor.kristmannsson@alvogen.com
arba
„Theramex“
Janet Kettels, (+44) 7738 506 476
janet@kettelscommunications.com

Release Summary

ALVOGEN ANNOUNCES DISTRIBUTION AGREEMENT WITH THERAMEX IN CEE, RUSSIA AND CIS COUNTRIES

Contacts

„Alvogen“
Halldor Kristmannsson, (+354) 522 2900
halldor.kristmannsson@alvogen.com
arba
„Theramex“
Janet Kettels, (+44) 7738 506 476
janet@kettelscommunications.com