„Alvogen” paziņo par izplatīšanas līgumu ar „Theramex” Centrālās un Austrumeiropas valstīs, Krievijā un NVS valstīs

  • Papildina un paātrina „Alvogen” izaugsmi sieviešu veselības aprūpes tirgū
  • 2017.gadā portfeļa tīrie ieņēmumi bija 13,5 miljonu ASV dolāru, ieņēmumu pieauguma potenciālam esot lielam

SOFIJA, Bulgārijā & LONDONA--()--„Alvogen” un „Theramex” šodien paziņoja, ka abas kompānijas ir noslēgušas saistošu līgumu par ekskluzīvu partnerību un izplatīšanas vienošanos noteiktu sieviešu veselības produktu komerciālu izplatīšanu Krievijā, Centrālās un Austrumeiropas, kā arī Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) valstīs. Ilgtermiņa partnerības līgums ietver tiesības tirgot „Theramex” sieviešu veselības produktu portfeli, piemēram, „Alpha D”® un „Actonel”® kaulu veselībai, kā arī noteiktus orāli lietojamus kontracepcijas produktus un nākotnē „Theramex” attīstītus produktus.

Izplatīšanas līgums attiecas uz šādām valstīm: Krievija, Kazahstāna, Ukraina, Igaunija, Latvija, Lietuva, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Čehija, Ungārija, Maķedonija, Serbija un Slovēnija. Lai gan vienošanās nosacījumi netiek atklāti, vienošanās paredz „Alvogen” uzņemsies atbildību par produktu pārdošanu, veicināšanu un mārketingu. 2017.gadā portfeļa tīrie ieņēmumi bija 13,5 miljonu ASV dolāru, ieņēmumu pieauguma potenciālam no nākotnē attīstāmajiem produktiem esot lielam.

Alvogen” izpildviceprezidents Centrālās un Austrumeiropas valstīs Hačo Hatčikjans komentēja: „Esmu priecīgs par partnerību ar „Theramex”, un paziņoju, ka ar šiem sievietes veselības aprūpes produktiem tiks papildināts mūsu īpašo zīmolu portfelis. Līgums papildinās un būtiski stiprinās „Alvogen” esošo produktu piedāvājumu un paātrinās mūsu izaugsmi šajā nozīmīgajā terapeitiskajā jomā. Mūsu pārdošanas un mārketinga tīkls sniedzas vairāk nekā 20 Centrālās un Austrumeiropas tirgos, mums ir 450 pārdošanas pārstāvju, tādēļ mums ir labas pozīcijas, lai turpinātu izaugsmi lielajā sieviešu veselības aprūpes tirgū Centrālās un Austrumeiropas valstu reģionā”.

„Theramex” ģenerāldirektors Anišs Mehta sacīja: „Šī vienošanās ir vēl viens nozīmīgs pagrieziena punkts jaunās „Theramex” stratēģijas izpildē. Esam priecīgi par ilgtermiņa partnerību ar „Alvogen”. Tās spēcīgā komerciālā un operacionālā klātbūtne reģionā nozīmē, ka varam nodrošināt nepārtrauktu šo nozīmīgo medikamentu piegādi, vienlaikus vienkāršojot un konsolidējot mūsu biznesa pieeju. Neatlaidīgi koncentrējoties uz sieviešu veselību, „Theramex” ir apņēmies palīdzēt sievietēm kontrolēt menstruālo ciklu, auglību, menopauzes simptomus un stiprināt kaulu veselību”.

Par „Alvogen”

„Alvogen” ir starptautiska, privāta farmācijas kompānija, kas koncentrējas uz patentbrīvo, zīmola, bezrecepšu un biolīdzīgo medikamentu izstrādi, ražošanu un pārdošanu pacientiem visā pasaulē. Kompānija ar 2800 darbiniekiem strādā 35 valstīs un tai ir četri ražošanas un izstrādes centri ASV, Rumānijā, Dienvidkorejā un Taivānā.

Ziemeļamerika ir „Alvogen” lielākais atsevišķais tirgus un citi nozīmīgākie tirgi ir Dienvidkoreja, Krievija, Rumānija, Ukraina, Taivāna, Japāna un Ķīna.

Vairāk par „Alvogen” uzziniet www.alvogen.com

Par „Theramex

„Theramex” ir tirgus līdere, starptautiska farmācijas kompānija, kas specializējusies uz sievietēm un viņu veselību. Ar plašu inovatīvu un atpazīstamu zīmolu portfeli, kas ietver kontracepciju, auglību, menopauzi un osteoporozi, mēs atbalstām sievietes ikvienā viņu dzīves posmā. Mēs ieklausāmies un izprotam savas pacientes, kalpojam viņu vajadzībām un piedāvājam veselības aprūpes risinājumus, lai palīdzētu uzlabot viņu dzīves. Mūsu vīzija ir būt sievietes un veselības aprūpes speciālistu, kas viņas ārstē, partnerim visa mūža garumā, sniedzot inovatīvus, iedarbīgus un drošus risinājumus, kas rūpējas un atbalsta sievietes katrā viņu dzīves posmā.

Plašāku informāciju meklējiet www.theramex.com.

Šī paziņojuma versija oriģinālvalodā ir paziņojuma vienīgā oficiālā un autoritatīvā versija. Tulkojumi ir domāti, lai radītu papildu ērtības, un ir jāsalīdzina ar oriģinālo tekstu, kam vienīgajam ir juridisks spēks.

Contacts

Kontakti
„Alvogen”
Halldors Kristmannsons, (+354) 522 2900
halldor.kristmannsson@alvogen.com
vai
„Theramex”
Dženeta Ketelsa, (+44) 7738 506 476
janet@kettelscommunications.com

Contacts

Kontakti
„Alvogen”
Halldors Kristmannsons, (+354) 522 2900
halldor.kristmannsson@alvogen.com
vai
„Theramex”
Dženeta Ketelsa, (+44) 7738 506 476
janet@kettelscommunications.com