BRIC IVEST oferuje kryptowalutę Aimedis - AIM: wykorzystanie łańcucha bloków (blockchain) i sztucznej inteligencji dla bezpiecznej inwestycji w sektor e-zdrowia

Poprzez ofertę sprzedaży kryptowaluty Aimedis dąży do sfinansowania wdrożenia na skalę światową platformy e-zdrowia opartej na technologii blockchain i AI, oferując inwestorom niepowtarzalną okazję do wykorzystania rewolucji w dziedzinie interakcji pomiędzy pacjentami a lekarzami.

Loading media player...

AMSTERDAM & PRAGA--()--Aimedis, holenderski dostawca usług w zakresie e-zdrowia, jest twórcą platformy opartej na łańcuchu bloków i AI, która umożliwia pacjentom i instytucjom bezpieczne przechowywanie i przekazywanie informacji dotyczących ich stanu zdrowia, takich jak diagnoza, wyniki badań rentgenowskich, morfologii itp. Platforma również umożliwia uczestnictwo w konsultacjach za pośrednictwem wideokonferencji lub wystawienie recepty przez internet. Teraz Aimedis oferuje AIM, kryptowalutę wykorzystywaną w realizacji wszelkiego rodzaju usług w ramach platformy.

„Wprowadzając 300 milionów tokenów o wartości nominalnej 0,12 USD, spółka kierowana przez lekarzy ma na celu zgromadzenie 36 milionów USD, które mają zostać przeznaczone na finansowanie dalszego rozwoju platformy i wejście na rynek międzynarodowy - wyjaśnia dyrektor wykonawczy Michael J. Kaldasch. - Po pomyślnym wejściu na rynek niemiecki prowadzimy obecnie rozmowy z wieloma instytucjami opieki zdrowotnej na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem krajów dalekiego wschodu, gdzie kwestie zdrowia są obecnie niezwykle ważne. Kryptowaluta AIM dostarczy funduszy, których potrzebujemy na sfinansowanie dalszego rozwoju platformy i jej funkcji, które planujemy wprowadzić w nadchodzących kwartałach, oraz na zbudowanie międzynarodowych zespołów”.

Wiodący portal publikujący notowania kryptowalut, www.icobench.com, ocenia pierwszą ofertę publiczną na 4.6 punktów na 5 możliwych, co pokazuje, że oferta sprzedaży AIM jest jedną z najlepiej ocenianych ofert związanych z e-zdrowiem na portalu. Za tak silną pozycją przemawiają przede wszystkim dwa argumenty: po pierwsze, system już został uruchomiony i jest wykorzystywany przez duże niemieckie zespoły szpitali. Po drugie, za ofertą kryptowaluty Aimedis stoi Komitet Doradczy, w którym zasiadają uznani specjaliści z zakresu opieki zdrowotnej, którzy przyczynili się do sukcesu platformy.

Na portalu paymentweek.com Steven Anderson wystawia pozytywną recenzję ofercie kryptowaluty AIM, podsumowując, że „z ogromną liczbą inwestorów w AIM, ‘następnego bitcoina’, ta kryptowaluta może zdobyć przewagę już na samym początku”.

Do 26 czerwca, AIM można nabyć w czeskim domu inwestycyjnym BRIC INVEST, z premią w ramach przedsprzedaży w wysokości 30%, plus 5% premii powitalnej. Miroslav Soukup, dyrektor operacyjny, stwierdził: „Korzystając z naszej premii powitalnej, inwestorzy otrzymają 11,25 AIM za każdego zainwestowanego dolara”.

Więcej informacji na temat AIM i Aimedis znajduje się na stronie https://www.bric-holding.com/aimedis-ico-EN.html

Kup tokeny AIM teraz: https://www.bric-holding.com/contact_us_en.html

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

BRIC HOLDING SE
Miroslav Soukup
tel. +491739179905
e-mail: invest@bric-holding.com
https://www.bric-holding.com

Contacts

BRIC HOLDING SE
Miroslav Soukup
tel. +491739179905
e-mail: invest@bric-holding.com
https://www.bric-holding.com