BRIC INVEST nabízí prvotní veřejnou nabídku (ICO) AIM tokenů společnosti Aimedis: Posílení blockchainu a umělé inteligence (UI) pro investice do eHealth

S prvotní veřejnou nabídkou chce společnost Aimedis financovat globální rozšíření své zdravotnické platformy eHealth na bázi blockchainu a umělé inteligence (UI) a nabízí investorům jedinečnou šanci zasáhnout do revolučního způsobu interakce pacientů s lékaři.

Loading media player...

AMSTERODAM & PRAHA--()--Nizozemský poskytovatel eHealth služeb společnost Aimedis, tvůrce platformy na bázi blockchainu a umělé inteligence (UI), která umožňuje pacientům a institucím bezpečně ukládat a sdílet informace o pacientech, jako například diagnózy, RTG snímky, krevní testy atd., stejně jako realizaci video konzultací nebo získávání receptů na léky online, nyní nabízí AIM tokeny, které lze použít pro všechny typy služeb v rámci této platformy pro veřejnost.

Nabídkou 300 milionů tokenů s nominální hodnotou 0,12 amerických dolarů za kus, získá společnost řízená lékaři 36 milionů amerických dolarů na financování dalšího vývoje platformy a proniknutí na mezinárodní trhy. Generální ředitel společnosti Dr. Michael J. Kaldasch vysvětluje: "V návaznosti na úspěšné uvedení produktu na trhu v Německu, v současné době komunikujeme s různými zdravotnickými institucemi globálně, zejména v zemích, kde dochází k rozvoji zdravotnické péče na Dálném východě. Prvotní veřejná nabídka AIM tokenů nám přinese finanční prostředky, které potřebujeme na financování dalšího vývoje platformy a jejích funkcí. Tento vývoj je plánován na další čtvrtletí, stejně jako sestavení mezinárodních týmů."

Přední portál pro prvotní veřejné nabídky, www.icobench.com, hodnotí počáteční nabídku 4,6 bodu z 5 možných, takže počáteční nabídka AIM je v současné době jednou z nejlépe hodnocených v segmentu eHealth na portálu. K tomuto špičkovému hodnocení vedou především dva argumenty: za prvé, že systém je již funkční a využívají ho velké nemocniční korporace v Německu a za druhé, že za prvotní nabídkou Aimedis stojí poradní orgán tvořený uznávanými celebritami z oblasti zdravotnictví, kteří přispívají k úspěchu platformy.

Na stránkách paymentweek.com, autor Steven Anderson pozitivně hodnotí prvotní nabídku AIM a uzavírá, že "s mnoha investory, kteří hledají 'příští bitcoin', může mít AIM výrazný nástup."

Do 26. června lze zakoupit AIM tokeny od české investiční společnosti BRIC INVEST s předprodejním bonusem 30 % PLUS a uvítací slevou 5 %. Provozní ředitel Miroslav Soukup uvedl: "S naší uvítací slevou 5 % jsme jediným místem, kde můžete získat za jeden americký dolar 11,25 tokenu AIM!"

Další informace o AIM a Aimedis: https://www.bric-holding.com/aimedis-ico-EN.html

Nakupte AIM tokeny nyní: https://www.bric-holding.com/contact_us_en.html

Contacts

BRIC HOLDING SE
Miroslav Soukup
Tel.: +491739179905
Email : invest@bric-holding.com
https://www.bric-holding.com

Contacts

BRIC HOLDING SE
Miroslav Soukup
Tel.: +491739179905
Email : invest@bric-holding.com
https://www.bric-holding.com