Suomijoje renkasi žymiausi tarptautinio arbitražo ekspertai: 2018 m. Helsinkio tarptautinio arbitražo diena, 2018 m. gegužės 24 d.

HELSINKI--()--Helsinkis („Business Wire“). 2018 metų gegužės 24 dieną Helsinkyje įvyks 2018 metų Helsinkio tarptautinio arbitražo diena (www.hiad.fi). Šiame renginyje Helsinkyje jau septintą kartą susiburs tarptautinio arbitražo ir ginčų sprendimo ekspertai. Dienos tema – „Tarptautinio arbitražo ateities kūrimas“. Konferencijoje, be kita ko, bus svarstomos tokios temos kaip viešojo ir privačiojo sektorių arbitražas, sporto arbitražas, dalyvių nuomonė apie tarptautinio arbitražo ateitį, teisinės technologijos ir teisinis planavimas.

Pranešėjų sąraše yra itin įžymių tarptautinio arbitražo specialistų. Pagrindinę kalbą sakys Catherine A. Rogers (Pensilvanijos universiteto (JAV) teisės mokyklos teisės profesorė ir Londono karalienės Marijos universiteto (JK) profesorė, besispecializuojanti etikos, reglamentavimo ir teisinės valstybės srityse). Žymus sporto arbitražo ekspertas Richard McLaren (Vakarų Ontarijo universiteto teisės profesorius ir laikinasis dekanas, „McKenzie Lake Lawyers LLP“ (Kanada) advokatas) atsakys į klausimus apie tai, ar tam tikras sporto arbitražo ypatybes galima pritaikyti tarptautinio komercinio arbitražo srityje. Klausimus jam užduos Markus Manninen („Hannes Snellman Attorneys Ltd“ (Suomija) partneris specialistas), Sporto arbitražo teismo arbitras ir sporto teisės bei arbitražo ekspertas.

Pranešimus taip pat skaitys Patrizia Netal (KNOETZL, Austrija), Stavros Brekoulakis (Londono karalienės Marijos universiteto (JK) profesorius), Robert Lambert („Clifford Chance“, Jungtinė Karalystė), Eva Storskrubb („Roschier“, Švedija), Galina Zukova („Bélon Malan & Associés“, Prancūzija), Michael McIlwrath („GE Oil & Gas“, Italija), Riikka Koulu(Helsinkio universiteto (Suomija) teisinių technologijų laboratorija), Michael Lind („Tyler Technologies, Inc.“, Jungtinė Karalystė)Clemens Heusch („Nokia“, Vokietijair Meera Sivanathan („Dottir“, Suomija). Dalyvius pasveikins Petra Kiurunen, Suomijos prekybos rūmų Arbitražo instituto (FAI) pirmininkė, ir Heidi Merikalla-Teir, FAI generalinė sekretorė.

Renginį organizuoja Suomijos prekybos rūmų Arbitražo institutas (FAI; www.arbitration.fi). Renginyje kasmet dalyvauja daugiau kaip 200 teisininkų, kurie specializuojasi arbitražo ir ginčų sprendimo srityje arba ja domisi, iš maždaug 20 šalių. Renginio kalba – anglų.

Parsisiųsti kvietimą spaudai: https://hiad.fi/programme/

Dėl išsamesnės informacijos žr. renginio svetainę: https://www.hiad.fi/

Žiniasklaidos atstovai renginyje gali dalyvauti nemokamai. Prašome užsiregistruoti iki 2018 m. gegužės 23 d.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Contacts

Suomijos prekybos rūmai
Patrik Lindfors, komunikacijos direktorius
E. paštas viestinta@chamber.fi
Telefonas +358 50 512 4005

Contacts

Suomijos prekybos rūmai
Patrik Lindfors, komunikacijos direktorius
E. paštas viestinta@chamber.fi
Telefonas +358 50 512 4005