Alvogen” Eiropā saņem atļaujas patentbrīvajam Lenalidomīdam

PINE BROOK, N.J.--()--„Alvogen” šodien paziņoja, ka veiksmīgi ir pabeigtas vairākas procedūras Lenalidomīda kapsulu reģistrācijai. „Alvogen” vairākās Eiropas valstīs saņēma regulatora atļauju savam produktam un uzskata, ka ir kļuvusi par pirmo kompāniju, kas saņem tādas atļaujas. Zinātniskas atļaujas saņemtas Lenalidomīda 2,5, 5, 7,5, 10, 15 un 25 mg kapsulām.

„Alvogen” produkts ir pilnībā patentbrīvs un bioloģiski vienlīdzīgs ar „Revlimid”®* kapsulām, un tas ir pilnībā izstrādāts šajā kompānijā. „Revlimid”® ir līderis onkoloģisko medikamentu tirgū, kas paredzēts vairākām hematoloģiskām slimībām, tostarp mielomas slimībai.

Produktu izstrādāja farmācijas kompānija „Lotus”, kas ir „Alvogen” meitasuzņēmums, un tas ietilpst visaptverošā cieto, orāli lietojamo onkoloģijas medikamentu portfelī, ko izstrādā „Alvogen”.

Atļauja Eiropā saņemta pēc tam, kad pērn „Alvogen” pieteicās Lenalidomīda ANDA atļaujai ASV un līdzīgām atļaujām vairākās Āzijas valstīs. 2017.gadā Eiropā Lenalidomīda pārdošanas apjoms Eiropā sasniedza 1,810 miljonus ASV dolāru, liecina „IMS Midas” dati.

* „Revlimid”® ir „Celgene Corporation” piederoša preču zīme

Šī paziņojuma versija oriģinālvalodā ir paziņojuma vienīgā oficiālā un autoritatīvā versija. Tulkojumi ir domāti, lai radītu papildu ērtības, un ir jāsalīdzina ar oriģinālo tekstu, kam vienīgajam ir juridisks spēks.

Contacts

„Alvogen”
Halldors Kristmansons, +354-522-2900
Starptautiskā korporatīvā mārketinga un attiecību ar medijiem nodaļa
halldor@alvogen.com

Contacts

„Alvogen”
Halldors Kristmansons, +354-522-2900
Starptautiskā korporatīvā mārketinga un attiecību ar medijiem nodaļa
halldor@alvogen.com