ALVOGEN SAI EUROOPA HEAKSKIIDU LENALIDOMIIDI GENEERILISELE RAVIMILE

PINE BROOK, N.J.--()--Alvogen teatas täna, et on edukalt lõpetanud mitu lenalidomiidi kapslite registreerimisprotsessi. Alvogen sai regulaatoritelt loa turustada enda toodet mitmes Euroopa riigis ning usub, et on esimene ettevõte, mis heakskiidu saab. Teaduslik heakskiit saadi lenalidomiidi 2,5, 5, 7,5, 10, 15, 20 ja 25 mg kapslitele.

Alvogeni toode on täielikult geneeriline ja bioekvivalentne versioon Revlimid®* kapslitest ning töötati välja täielikult ettevõtte sees. Revlimid® on juhtiv onkoloogiline ravim, mida kasutatakse seoses mitmesuguste hematoloogiliste häiretega, sealhulgas hulgimüeloomiga.

Toote arendas välja Alvogeni sidusettevõte Lotus pharmaceuticals ning see on osa laiaulatuslikust suukaudselt manustatavate onkoloogiliste ravimite portfellist, mida Alvogen arendab.

Heakskiit Euroopast tuleb pärast Alovgeni eelmisel aastal esitatud lenalidomiidi ANDAt USAs ning mitmes Aasia rigiis. IMS Midas andmete järgi moodustas lenalidomiidi müük Euroopas 2017. aastal 1 810 miljonit USA dollarit.

* Revlimid® on Celgene Corporationi kaubamärk.

Selle teadaande originaaltekst on ametlik ja kaitstud autoriõigusega. Tõlge on tehtud vaid mugavusotstarbel. Teksti kasutamisel tuleb viidata originaaltekstile, kuna vaid see on õiguslikult kehtiv.

Contacts

Alvogen
Halldor Kristmannsson, +354-522-2900
ülemaailmne ettevõtteturundus ja meediasuhted halldor@alvogen.com

Contacts

Alvogen
Halldor Kristmannsson, +354-522-2900
ülemaailmne ettevõtteturundus ja meediasuhted halldor@alvogen.com