„Alvogen“ Europoje gavo leidimų prekiauti generiniu lenalidomidu

PINE BROOK, N.J.--()--„Alvogen“ skelbia sėkmingai užbaigusi sudėtines lenalidomido kapsulių registracijos procedūras. Reguliavimo institucijų leidimą prekiauti savo produktu „Alvogen“ gavo keliose Europos šalyse ir mano, jog yra pirmoji įmonė, gavusi tokį leidimą. Atlikus mokslinį vertinimą, gautas leidimas prekiauti lenalidomido 2,5, 5, 7.5, 10, 15, 20 ir 25 mg kapsulėms.

„Alvogen“ produktas yra visiškai generinė ir biologiškai tapati „Revlimid®“* kapsulių versija, kurią įmonė sukūrė vien savo jėgomis. „Revlimid®“ yra populiarus onkologinis vaistas, skiriamas kelių hematologinių sutrikimų, įskaitant dauginę mielomą, gydymui.

Produktą sukūrė „Lotus Pharmaceuticals“, asocijuotoji „Alvogen“ įmonė, ir jis yra didelio „Alvogen“ kuriamų kietų geriamų onkologinių vaistų portfelio dalis.

Prieš tai, kai buvo gauti leidimai prekiauti lenalidomidu Europoje, „Alvogen“ pernai pateikė sutrumpintas paraiškas dėl naujo vaistinio preparato patvirtinimo (ANDA) Jungtinėse Valstijose ir keliose Azijos šalyse. „IMS Midas“ duomenimis, lenalidomido pardavimai Europoje 2017 m. sudarė 1,81 mlrd. JAV dolerių.

* „Revlimid®“ yra „Celgene Corporation“ priklausantis prekės ženklas.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Contacts

„Alvogen“
Halldor Kristmannsson, +354-522-2900
Pasaulinės verslo rinkodaros ir ryšių su žiniasklaida skyrius
halldor@alvogen.com

Contacts

„Alvogen“
Halldor Kristmannsson, +354-522-2900
Pasaulinės verslo rinkodaros ir ryšių su žiniasklaida skyrius
halldor@alvogen.com