Summit The Health Industry Summit (tHIS) bude hrát větší roli ve snaze Číny rozvinout zdravotnický segment a zajistit vyšší úroveň zdravotní péče v zemi

ŠANGHAJ--()--Konference The Health Industry Summit (dále jen tHIS) 2018, kterou pořádala společnost Reed Sinopharm, byla zahájena v Šanghaji v národním výstavním a kongresovém centru National Exhibition & Convention Center 11. dubna 2018. Jedná se o největší setkání zdravotnických profesionálů na světě, kterého se účastní více než 200 000 odborníků z více než 150 zemí a oblastí a více než 7 000 vystavovatelů.

V souladu s výzvou prezidenta Xi na konferenci Boao Forum for Asia, aby byla zdravotní péče více prosazována, zahrnuje tato prestižní akce zdravotnického segmentu všechny složky řetězce a klíčové sektory, jako například zdravotnické přístroje, farmaceutickou produkci, distribuci léčiv a přírodní léčbu a výživu a stává se čínským řešením propagace technologických inovací a akademickou výměnou na nejvyšší úrovni. Letos již po čtvrté má summit tHIS pevnou pozici největší světové akce zdravotnického sektoru, na výstavní ploše více než 350 000m2 se 160 jednotlivými akcemi a konferencemi, kromě hlavní výstavy.

Mezi nejdůležitější akce patřily výstavy špičkového čínského zdravotnického vybavení a farmaceutickýchproduktů CMEF, PHARMCHINA a API China, které představily nejmodernější technologie, jako například virtuální a rozšířenou realitu, nositelnou elektroniku a umělou inteligenci v rámci nové výstavy Inteligentní zdraví (Intelligent Health), zatímco tradiční medicína byla na výstavě rovněž vyzdvihována jako Číně vlastní řešení léčby a prevence, která je v souladu s moderní medicínou a vývojem léčiv.

Přední firmy s významným pokrytím byly zastoupeny giganty v oblasti zdravotnických přístrojů, jako například společnostmi GE, United Imaging, Siemens, Philips a Mindray, stejně jako hlavními farmaceutickými skupinami z Číny, jako například Sinopharm, Shanghai Pharma a CR Pharmaceuticals. Většina firem, která neustále přichází s inovacemi v oblasti zdravotnictví, si vybrala akci jako platformu, kde mohla představit své nové produkty, ať už v globálním nebo asijsko-pacifickém měřítku. V průběhu čtyřdenní výstavy bylo představeno více než 600 nových produktů.

Summit The Health Industry Summit organizovala společnost Reed Sinopharm, společný podnik světové jedničky v oblasti organizace akcí Reed Exhibitions a čínského státního zdravotnicko-farmaceutického gigantu firmy Sinopharm, která zaujímá 199. příčkuna žebříčku Fortune 500. Další ročník akce se uskuteční v květnu 2019 v Šanghaji.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Reed Sinopharm Exhibitions
James Wang, +86 01084556581
james.wang@reedexpo.com.cn

Contacts

Reed Sinopharm Exhibitions
James Wang, +86 01084556581
james.wang@reedexpo.com.cn