Dame Maggie Smith i inni aktorzy znani z serii filmowej o przygodach Harry'ego Pottera biorą udział w tworzonej przez Jam City grze Harry Potter: Hogwarts Mystery

Udostępnienie gry planowane na środę, 25 kwietnia.

Dame Maggie Smith as Professor McGonagall, in Harry Potter: Hogwarts Mystery from Jam City (Photo: Business Wire)

LOS ANGELES--()--Jam City:

Kto: Jam City, producent gier na urządzenia mobilne z siedzibą w Los Angeles, we współpracy ze studiem Warner Bros. Interactive Entertainment.

Co:

 • Aktorzy znani z serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera podłożą głosy w tworzonej przez Jam City grze Harry Potter: Hogwarts Mystery. Na potrzeby gry swoich głosów użyczą:
  • Dame Maggie Smith (Profesor McGonagall)
  • Michael Gambon (Profesor Dumbledore)
  • Warwick Davis (Profesor Flitwick)
  • Sally Mortemore (Pani Irma Pince)
  • Gemma Jones (Pani Pomfrey)
  • Zoe Wanamaker (Pani Hooch)
 • Potwierdzona data światowej premiery gry Harry Potter: Hogwarts Mystery to środa, 25 kwietnia dla urządzeń z systemami iOS i Android.

Gdzie: Los Angeles w Kalifornii.

Cytat:
„Cieszę się, że mogę brać udział w procesie tworzenia gry Harry Potter: Hogwarts Mystery, ponieważ jest to świetny sposób na łączenie się z nowym pokoleniem fanów i przypomnienie im, że Profesor McGonagall nadal trzyma nad wszystkim pieczę” - powiedziała Dame Maggie Smith.

„Tworząc grę Harry Potter: Hogwarts Mystery, pragnęliśmy, aby gracze po raz pierwszy mogli naprawdę poczuć się tak, jakby sami byli uczniami Hogwartu - powiedział Chris DeWolfe, współzałożyciel i dyrektor generalny Jam City. - Poprzez włączenie tak znanych i niezwykle utalentowanych aktorów w proces tworzenia gry, wykonaliśmy kolejny krok w kierunku zapewnienia fanom prawdziwych wrażeń rodem z Hogwartu”.

Dodatki: Dodatki związane z grą Harry Potter: Hogwarts Mystery, można pobrać na stronie: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-TalentReveal

Informacje podstawowe: Harry Potter: Hogwarts Mystery to pierwsza gra na urządzenia mobilne, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci i wcielać się w uczniów Hogwartu. Będzie to gra przygodowa z elementami RPG, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci uczniów, brać udział w zajęciach, zdobywać magiczne umiejętności, nawiązywać przyjaźnie lub konkurować z innymi uczniami, a także podejmować kluczowe decyzje, które będą wpływać na losy ich postaci w Hogwarcie. Wprowadzono w niej nowy system, w którym decyzje i działania gracza wpływają na ich misje. Dzięki temu fani serii Harry Potter będą mogli tworzyć własną historię, wcielając się w postać czarownicy albo czarodzieja.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Harry Potter: Hogwarts Mystery i nawiązać kontakt z innymi fanami, zapraszamy na stronę: www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery. Dodatkowe informacje dostępne są również na stronie: www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

Jam City:
Wytwórnia Jam City jest globalnym liderem w branży mobilnej rozrywki, zapewniając niezapomniane wrażenia milionom miłośników gier na całym świecie. Założona w 2010 roku przez twórców portalu MySpace: Chrisa DeWolfe i Abera Whitcomba oraz byłego dyrektora 20th Century Fox Josha Yguado, wytwórnia Jam City stoi za niektórymi spośród najpopularniejszych i najbardziej dochodowych produkcji w historii gier na urządzenia mobilne, w tym m.in. takich tytułów, jak Cookie Jam (zdobywca nagrody „Gry Roku” na Facebooku) i Panda Pop. Firma prowadzi stałą współpracę z Hollywood, mając na koncie szereg wciągających gier fabularno-przygodowych bazujących na legendarnych markach świata rozrywki, takich jak Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers i Futurama. Jam City zatrudnia 500 osób, które pracują w studiach w Los Angeles (siedziba główna), San Francisco, San Diego, Seattle i Buenos Aires. Zespół Jam City słynie z wyjątkowo kreatywnych rozwiązań i innowacji technologicznych w takich kluczowych obszarach, jak narracja, badania danych i badania odbiorców.

Studio Warner Bros. Interactive Entertainment:
Studio Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno na potrzeby projektów wewnętrznych, jak i produkcji na zlecenie.

Portkey Games:
Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się głównie opracowywaniem gier zainspirowanych światem magii (Wizarding World) stworzonym przez J.K. Rowling. Produkcje Portkey Games otwierają przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim niezwykłych przygód.

Seria o przygodach Harry’ego Pottera:
Harry Potter pozostaje fenomenem na skalę światową. Każda z siedmiu książek serii autorstwa J.K. Rowling osiągnęła rekordową sprzedaż. Jak dotąd na całym świecie rozeszło się ponad 500 mln egzemplarzy, a ich przekłady ukazały się w 80 językach. Dotychczasowe łączne przychody ze sprzedaży biletów na wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures filmy o Harrym Potterze przekroczyły kwotę 7,7 mld usd, co czyni tę serię jedną z najbardziej kasowych produkcji w historii kina.

Oprogramowanie HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY © 2018 Jam City, Inc. tworzone przez Jam City. Jam City® i logo Jam City Logo są zarejestrowanymi i/lub niezarejestrowanymi znakami handlowymi Jam City, Inc. WIZARDING WORLD, HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS prawa do publikowania © J.K. Rowling. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, WIZARDING WORLD, HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS są znakami towarowymi objętymi prawami autorskimi należącymi do Warner Bros. Entertainment Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nota edytorska:
Dodatki związane z grą Harry Potter: Hogwarts Mystery można pobrać na stronie: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-TalentReveal

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Jam City
Sarah Ross, 310-924-1404
sarahr@jamcity.com
lub
Kenny Johnston, 602-999-1890
kjohnston@jamcity.com
lub
ONE PR Studio (Jam City w USA)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
510-893-3271
jamcity@oneprstudio.com

Contacts

Jam City
Sarah Ross, 310-924-1404
sarahr@jamcity.com
lub
Kenny Johnston, 602-999-1890
kjohnston@jamcity.com
lub
ONE PR Studio (Jam City w USA)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
510-893-3271
jamcity@oneprstudio.com