Dame Maggie Smithová a další herci z filmů o Harry Potterovi se zapojí do hry studia Jam City Harry Potter: Hogwarts Mystery (Tajemství Bradavic)

Hra bude spuštěna ve středu 25. dubna

Dame Maggie Smith as Professor McGonagall, in Harry Potter: Hogwarts Mystery from Jam City (Photo: Business Wire)

LOS ANGELES--()--Jam City:

Kdo: Jam City, studio pro vývoj her pro mobilní zařízení se sídlem v Los Angeles ve spolupráci s divizí Interactive Entertainment společnosti Warner Bros.

Co: Herci z filmů o Harry Potterovi poskytnou své hlasy a namluví postavy ve hře studia Jam City Harry Potter: Hogwarts Mystery. Kompletní seznam herců, kteří propůjčí své hlasy postavám hry, zahrnuje následující postavy:

  • Dame Maggie Smithová (profesorka McGonagallová)
  • Michael Gambon (profesor Brumbál)
  • Warwick Davis (profesor Kratiknot)
  • Sally Mortemoreová (madam Irma Pinceová)
  • Gemma Jonesová (madam Pomfreyová)
  • Zoe Wanamakerová (madam Hoochová)

Datum světového uvedení hry Harry Potter: Hogwarts Mystery bylo potvrzeno na středu 25. dubna na platformách iOS a Android.

Kde: Los Angeles, Kalifornie

Poznámky:
„Jsem velmi ráda, že se mohu podílet na tvorbě hry Harry Potter: Hogwarts Mystery, protože je to skvělá možnost spojit se s novou generací fanoušků a připomenout jim, že profesorka McGonagallová je stále tady,” řekla Dame Maggie Smithová.

„Naším cílem při vytváření hry Harry Potter: Hogwarts Mystery bylo, aby se hráči vůbec poprvé cítili, jako kdyby opravdu byli v Bradavicích,“ řekl Chris DeWolfe, spoluzakladatel a generální ředitel studia Jam City. „Tím, že zapojíme kultovní a neuvěřitelně talentované herce do hry budeme o krok blíž tomu, aby mohli fanoušci skutečně prožít svůj vlastní příběh v Bradavicích.“

Materiály: Podpůrné materiály ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery si můžete stáhnout na adrese: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-TalentReveal

Podklady: Harry Potter: Hogwarts Mystery je první hra pro mobilní zařízení ve které si mohou hráči vytvářet své vlastní postavy a prožít život jako studenti v Bradavicích. Ve výpravné adventuře s prvky RPG mohou hráči vytvářet podle svých představ avatary studentů, chodit na vyučování, učit se kouzelnické dovednosti a navazovat přátelství nebo soutěžit s ostatními spolužáky. Ve hře dělají hráči zásadní rozhodnutí, která ovlivňují vývoj příběhu jejich postavy. Hra obsahuje nový systém ve kterém rozhodnutí a chování hráče ovlivňuje ostatní, takže fanouškové Harryho Pottera vytváří svůj vlastní příběh jako čarodějnice nebo kouzelníci.

Další informace o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery a možnost spojení s dalšími fanoušky naleznete na stránkách www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery, a další informace naleznete na stránkách www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

O studiu Jam City:
Společnost Jam City je světová jednička v oblasti mobilní zábavy, která poskytuje společenské herní zážitky milionům hráčů po celém světě. Jam City založili v roce 2010 bývalí spoluzakladatelé společnosti MySpace Chris DeWolf, Aber Whitcomb a Josh Yguado, bývalý výkonný manažer společnosti 20th Century Fox. Jam City je významným tvůrcem populárních a špičkových her, mezi jinými titulů Cookie Jam (vítěz Facebookové soutěže „Hra roku“) a Panda Pop. Jam City spolupracuje s Holywoodem a vyvinula napínavé, výpravné hry pro mobilní zařízení s poutavým příběhem založené na kultovních značkách jako je Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers a Futurama. Jam City zaměstnává 500 lidí ve studiích v Los Angeles, kde sídlí ředitelství, v San Francisku, San Diegu, Seattlu a Buenos Aires. Tým společnosti Jam City je známý pro vynikající kreativní výsledky a technologickou modernizaci v klíčových oblastech jako jsou například stavba příběhu, věda o datech a informace o uživatelích.

O divizi Interactive Entertainment společnosti Warner Bros:
Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je přední světový vydavatel, autor, poskytovatel licencí a distributor zábavného obsahu pro interaktivní prostor na všech platformách, včetně konzolí, kapesních, mobilních a PC her pro vlastní tituly i herní tituly třetích stran.

O značce Portkey Games:
Značka Portkey Games divize Interactive Entertainment společnosti Warner Bros., je nová značka určená pro vytváření herních zážitků inspirovaných vizí J. K. Rowlingové Tyto nové hry umožňují hráčům zkoumat, objevovat a být v centru svého vlastního dobrodružství v kouzelném světě Wizarding World™ .

O sérii příběhů Harry Potter:
Harry Potter je nadále globálním fenoménem. Každá ze sedmi knih autorky J. K. Rowlingové překonala rekordy prodeje, přičemž dosavadní řada se prodala na světě ve více než 500 milionů kopiích a byla přeložena do 80 jazyků. Filmy s Harry Potterem, které vyrobila společnost Warner Bros. Pictures, vydělaly celosvětově více než 7,7 miliardy USD a učinily tak filmy s Harry Potterem nejziskovější filmovou franšízou v historii.

Software HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY © 2018 Jam City, Inc. vyvinutý společností Jam City. Jam City® a logo Jam City jsou registrované a/nebo neregistrované ochranné známky společnosti Jam City, Inc. Publikační práva WIZARDING WORLD, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS © jsou ochrannými známkami J. K. Rowlingové. Postavy, jména a indicie související s tituly PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, WIZARDING WORLD, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS jsou ochrannými známkami společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena.

Poznámka vydavatele:
Podpůrné materiály ke hře Harry Potter: Hogwarts Mystery, si můžete stáhnout na stránkách: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-TalentReveal

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Jam City
Sarah Ross Tel : 310-924-1404
Email : sarahr@jamcity.com
nebo
Kenny Johnston Tel : 602-999-1890
Email : kjohnston@jamcity.com
nebo
ONE PR Studio (pro Jam City v USA)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
Tel : 510-893-3271
Email : jamcity@oneprstudio.com

Contacts

Jam City
Sarah Ross Tel : 310-924-1404
Email : sarahr@jamcity.com
nebo
Kenny Johnston Tel : 602-999-1890
Email : kjohnston@jamcity.com
nebo
ONE PR Studio (pro Jam City v USA)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
Tel : 510-893-3271
Email : jamcity@oneprstudio.com