Společnost CryptoSecurities Exchange chce vytvořit první národní burzu cenných papíru na bázi blockchainu registrovanou u Komise pro obchodování s cennými papíry (SEC) na světě

Digitální operace by měly eliminovat podvody a usnadnit podnikatelům a malým firmám přístup k veřejnému kapitálu

Loading media player...

WASHINGTON--()--Samoregulační, plně transparentní, zákonem regulovaná burza cenných papírů na bázi blockchainu registrovaná u Komise pro obchodování s cennými papíry USA (SEG). To je vize týmu CryptoSecurities® Exchange LLC.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20180325005001/en/

V pouhých několika měsících zaregistrovali u Komise pro cenné papíry a burzy (SEC)nabídku s výjimkou podle Nařízení D (Regulation D Exempt Offering), zaregistrovali se u FinCEN jako firma poskytující peněžní služby (MSB), zajistili lobistickou firmu ve Washingtonu DC, která bude prosazovat spolupráci s vládou Spojených států amerických, udržují spolupráci s mezinárodní právnickou firmu zaměřenou na daně, aby zajistili soulad s Americkou daňovou správou (IRS) a snaží se vytvořit skupinu SuperPAC, která by prosadila jejich program v americkém kongresu.

Jaký je rozdíl mezi současným obchodováním s cennými papíry a burzou na bázi blockchainu? Přístup, náklady, rychlost a transparentnost.

Právě teď se veřejně obchodovatelné společnosti typu over-the-counter (OTC) (bez záštity oficiální instituce), jejichž akcie jsou obchodovány v objemu 1,7 bilionu amerických dolarů, vědomě rozhodly, že nechtějí, aby byly jejich akcie obchodovány na jedné z hlavních tradičních burz cenných papírů. Proč? Kvůli neúměrně vysokým nákladům. Makléři, clearingové společnosti, právní dozor i sama burza chtějí z každé transakce získat něco pro sebe. Dokonce i takoví makléři, jako společnost Robinhood, neumožňuje investorům, aby se vyhnuli clearingovým poplatkům, poplatkům za výměnu a zastaralé 3-5 denní lhůtě na vyřízení. Aby byla celá záležitost ještě tíživější, problémy na Wall Street způsobily, že předpisy jsou příliš přísné a vlastně neúmyslně brání podnikatelům a začínajícím firmám v přístupu k veřejnému kapitálu. Podnikatelé se museli uchýlit k předprodeji koncepčních produktů jako pojistky pro získání kapitálu na stránkách jako Kickstarter a GoFundMe. Stránky jako StartEngine nedokázaly naplno využít svůj potenciál, protože podmínky pro investory na tomto typu platforem jsou striktně limitovány a dovolují vstup jen akreditovaným investorům, mezi něž patří jednotlivci se ziskem více než 200 000 amerických dolarů ročně nebo osoby, které disponují aktivy v hodnotě více než 1 milionu amerických dolarů kromě jejich domu. To eliminuje téměř veškerou veřejnost a likviduje crowdfundingovou kapacitu platformy.

Burza CryptoSecurities Exchange (CSX) je řešení. CSX bude registrovanou národní burzou pro obchodování s cennými papíry u Komise SEC. Bude fungovat podle nového zákona o obchodování s kryptoměnami státu Delaware, který umožňuje digitalizaci cenných papírů a jejich převody elektronicky přes distribuovaný seznam akcionářů v privátní síti na bázi blockchainu. Společnost CSX chce bez poplatku digitalizovat registry akcionářů společností, jejichž cenné papíry nejsou obchodovány pod záštitou oficiální instituce (OTC companies) ve Spojených státech amerických.

Co je ještě důležitější, společnost CSX bude spolupracovat s regulačními orgány SEC a forenzními auditory na vybudování sítě, která zohledňuje všechny stávající zákony a předpisy o zabezpečení zahrnuté do kódovacího rámce. Začleněním stávajících zákonů do sítě, bude automaticky zaručeno dodržování předpisů.

Co to znamená? Podnikatelé a začínající firmy už nemusí konzultovat své plány s právními poradci pro obchodování s cennými papíry. Makléři budou věcí minulosti. Clearingové banky už nebudou potřeba. Právní dozor už nebude nutný. Platforma pro online obchodování CSX přímo spojí investory s podnikateli, malými firmami a společnostmi po celých Spojených státech amerických. Samoregulační, plně transparentní, zákonem regulovaná národní burza cenných papírů na bázi blockchainu pro všechny, nejen pro Wall Street.

Pokud se chcete dozvědět více, navštivte prosím naše internetové stránky na adrese www.CryptoSecurities.Exchange.

Burza kryptoměn CryptoSecurities Exchange bude první plně transparentní, zákonem regulovaná národní burza cenných papírů na bázi blockchainu registrovaná u Komise pro cenné papíry a burzy USA. Pokud potřebujete nějaké další informace, kontaktujte Dr. Castra emailem na emailu J.Castro@CryptoSecurities.Exchange během pravidelné provozní doby.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

CryptoSecurities Exchange, LLC
Dr. John Anthony Castro Tel : +1-844-627-9786
Email : J.Castro@CryptoSecurities.Exchange

Contacts

CryptoSecurities Exchange, LLC
Dr. John Anthony Castro Tel : +1-844-627-9786
Email : J.Castro@CryptoSecurities.Exchange