Już dostępne: Smartfony dostosowane do sposobu, w jaki się obecnie komunikujemy, czyli Galaxy S9 oraz S9+

Aparat zdobywającego nagrody Samsunga Galaxy S9+ uzyskał najwyższą ocenę DxOMark pośród smartfonów.

Designed for the way we communicate today, Samsung's new Galaxy S9 and Galaxy S9+ are available in the U.S. at wireless network providers, retailers and on Samsung.com. (Photo: Business Wire)

RIDGEFIELD PARK, New Jersey--()--Spółka Samsung Electronics America, Inc. ogłosiła, że nagradzane modele Galaxy S9 oraz Galaxy S9+, które ponadto cieszą pozytywnymi opiniami recenzentów smartfonów na całym świecie z racji najlepszej w swojej klasie jakości wyświetlaczy, konstrukcji oraz aparatów, można już zakupić u dostawców usług bezprzewodowych oraz sklepach detalicznych w USA. Telefony są dostępne w trzech kolorach: Midnight Black (czarnym), Coral Blue (jasnoniebieskim) i zupełnie nowym Lilac Purple (liliowym). Sugerowana cena detaliczna Galaxy S9 to 719,99 $, zaś Galaxy S9+ to 839,99 $. Zarówno wersje bez simlocka, jak i z simlockiem obu telefonów można kupić za pośrednictwem strony Samsung.com.

„Galaxy S9 i S9+ zostały zaprojektowane z myślą o generacji zorientowanej na bodźce wizualne, która niemal nieustanie korzysta z mediów społecznościowych - użytkowników, którzy łącza się z innymi, komunikują się i opowiadają o swoim życiu za pośrednictwem obrazów i filmów. Samsug, korzystając z bogatego doświadczenia w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zrewolucjonizował nasze pojęcie o aparacie w smartfonie, dzięki czemu użytkownik może teraz zrobić zdjęcie najlepszej jakości niezależnie od oświetlania czy otoczenia, ale również wyrazić siebie w niepowtarzalny sposób” - powiedział prezes zarządu i dyrektor zarządzający Samsung Electronics na Amerykę Północną.

Rewolucyjny aparat

Galaxy S9 i Galaxy S9+ zostały tak zaprojektowane, aby odpowiadać preferowanym obecnie formom komunikacji i wyrazu, do których należy przekazywanie obrazów, filmów oraz emotikonów. Oba modele są wyposażone w najbardziej zaawansowany aparat, z funkcją regulowanej przysłony Dual Aperture (1) (F1.5 - F2.4), która działa w podobnie jak ludzkie oko, przystosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Co więcej, Galaxy S9 i S9+ umożliwia wykonanie do 12 wersji tego samego zdjęcia celem uzyskania optymalnego obrazu o wysokim kontraście, pozbawionego niedoskonałości. Ale to jeszcze nie wszystko, DxOMark przyznał Galaxy S9+ najwyższą ocenę za aparat spośród ocenianych kiedykolwiek smartfonów.

Ponadto aparaty zainstalowane w Galaxy S9 i S9+ mają funkcję Super Slow-mo, która umożliwia nagrywania filmów w tempie 960 kadrów na sekundę - a zatem nagranie trwające 0,2 sekundy może zostać spowolnione do 6 sekund - nadając niezwykły charakter wydarzeniom życia codziennego. Funkcja automatycznego wykrywania ruchu umożliwia zarejestrowanie nawet najbardziej ulotnych momentów, które są nagrywane przy pomocy Super Slow-mo, gdy tylko jakiś ruch zostanie wykryty w kadrze telefonu. Dzięki emotikonom AR (wykorzystującym rzeczywistość rozszerzoną), użytkownicy mogą zmienić dwuwymiarowe selfie w dynamicznego trójwymiarowego awatara i wybrać jedną z barwnych postaci dostępnych w telefonie lub stworzyć w pełni spersonalizowany portret.

Spersonalizowane emotikony AR są automatycznie zmieniane w 18 animowanych GIF-ów, które mogą być wysyłane i udostępniane za pośrednictwem aplikacji obsługujących ten format obrazu.

Dzięki temu aparatowi użytkownicy Galaxy S9 i S9+ zyskują nowy sposób nawiązywania kontaktu ze światem za pośrednictwem platformy sztucznej inteligencji - Bixby (2). Platforma Bixby, która funkcjonuje w oparciu o zaawansowaną technologię uczenia się, zapewnia aparatowi wiele dodatkowych funkcji smart, w tym zdolność rozpoznawania pokarmów i przybliżonej ilości kalorii, które zawierają, a także informacje na temat ciekawych obiektów i miejsc w okolicy. Dzięki Bixby użytkownik może nawet zidentyfikować produkt, na który patrzy, i bezzwłocznie zakupić go za pośrednictwem jednego z dostępnych sklepów.

Rozrywka, w której zanurzysz się bez reszty

Galaxy S9 i Galaxy S9+ umożliwia wzmocnienie doświadczeń związanych z odtwarzaniem treści na telefonie dzięki najwyższej jakości głośnikom stereo AKG oraz najjaśniejszemu wyświetlaczowi Super AMOLED Infinity Display dostępnym w urządzeniach z rodziny Galaxy. Doskonała jakość dźwięku oraz niezrównany wyświetlacz sprawiają, że użytkownik może jeszcze łatwiej zatopić się w preferowany rodzaj rozrywki.

Łączność z innymi urządzeniami

Zarówno Galaxy S9, jaki i Galaxy S9+ obsługują nową aplikację SmartThings. Aplikacja umożliwia monitorowanie i kontrolowanie kompatybilnych urządzeń Samsunga oraz innych producentów, pokazując, że operowanie wieloma urządzeniami jednocześnie może sprowadzać się do obsługiwania jednego przełącznika.

Podstawowe funkcje urządzeń Galaxy

Urządzenie Galaxy S9 i S9+ posiadają standardowo wszystkie funkcje, które zyskały uznanie w oczach odbiorców, np. wodo- i pyłoszczelność IP68, możliwość rozbudowania pamięci, szybkie i bezprzewodowe ładowanie baterii oraz gniazdo słuchawkowe (3). Ponadto Galaxy S9 i S9+ obsługują najszybsze sieci bezprzewodowe, w tym gigabitowe transmisje LTE do 1,2 Gb/s, gwarantując najwyższą jakość połączeń oraz prędkości przesyłu danych oferowanych przez operatorów.

Samsung Premium Care

Kupując nowy smartfon Galaxy S9 lub Galaxy S9+ na stronie internetowej Samsung.com, uzyskujesz darmowy miesięczny dostęp do usługi Samsung Premium Care - jedynego programu pomocy technicznej, który zapewnia wsparcie w domu, w biurze, a nawet w ulubionej kawiarni. Usługa obejmuje również ochronę przed uszkodzeniami, rozszerzoną gwarancję, szybki zwrot urządzenia i urządzenie zastępcze.

Samsung niedawno ogłosił również rozszerzenie swojego wsparcia osobistego dla urządzeń mobilnych, dzięki kolejnym 300 autoryzowanym punktom uBreakiFix Samsung Care w całych Stanach Zjednoczonych. Na początku 2019 r. Samsung i uBreakiFix planują otworzyć niemal 200 kolejnych autoryzowanych serwisów Samsung Care w USA.

Więcej informacji o smartfonach Galaxy S9 i Galaxy S9+ na stronie internetowej: news.samsung.com/us/galaxy-s9/.

[Object Omitted]

Informacje o Samsung Electronics America, Inc.

Spółka Samsung Electronics America, Inc. (SEA), z siedzibą w Ridgefield Park, N.J., to uznany lider innowacyjności w dziedzinie elektroniki użytkowej, urządzeń przenośnych i rozwiązań dla biznesu. Jako spółka zależna w całości należąca do Samsung Electronics Co., Ltd., SEA przekracza granice dzisiejszej technologii i oferuje konsumentom i organizacjom szereg przełomowych produktów z branży sprzętu AGD, kina domowego, internetu rzeczy, urządzeń przenośnych, smartfonów, wirtualnej rzeczywistości, infrastruktury bezprzewodowej i urządzeń noszonych. Dodatkowo, firma jest liderem w zakresie treści i usług związanych z płatnościami mobilnymi, filmami VR 360°, wsparcia dla klientów i innych rozwiązań. Samsung jest pionierem w dziedzinie smartfonów i telewizji wysokiej rozdzielczości w USA oraz jednym z najprężniej rozwijających się producentów sprzętu AGD. Więcej informacji o firmie Samsung na stronie internetowej: www.samsung.com. Śledź najświeższe informacje ze świata Samsunga pod adresem news.samsung.com/us lub na Twitterze: @SamsungNewsUS.

Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje świat i kreuje przyszłość dzięki rewolucyjnym pomysłom i technologiom. Firma odmienia oblicze świata telewizji, smartfonów, urządzeń noszonych, tabletów, sprzętu AGD, systemów sieciowych i nośników pamięci, układów dużej skali integracji, kontraktowej produkcji układów scalonych i rozwiązań LED. Najnowsze informacje dostępne w serwisie Samsung Newsroom: http://news.samsung.com.

1. Podwójna przysłona wyłącznie w obiektywie szerokokątnym tylnego aparatu.
2. Sterowanie głosowe działa w coraz większej liczbie wybranych aplikacjach firm zewnętrznych; lista aplikacji obsługujących te funkcje dostępna w zakładce Apps with Voice w Bixby Dostępność usług może różnić się w zależności od kraju i operatora. Błyskawiczny dostęp do Bixby niedostępny podczas: nagrywania filmów i głosu, rozmów, w trybach oszczędności energii Ultra Power Saving, w trybie awaryjnym, dla dzieci, DeX, DeX Station i w trybie samochodowym. Sterowanie głosowe dostępne w języku angielskim (amerykańskim), koreańskim i chińskim (mandaryńskim). Urządzenie nie rozpoznaje wszystkich akcentów, dialektów i wyrażeń.
3. Wodoodporność w oparciu o warunki testowe zanurzenia na głębokość 1,5 m w czystej wodzie przez okres do 30 minut. Spłukać osad/wysuszyć po zamoczeniu. Karta MicroSD sprzedawana oddzielnie. Galaxy S9 i Galaxy S9+ posiadają 64GB pamięci wewnętrznej. Ładowarka bezprzewodowa sprzedawana oddzielnie.
4. Pomiar ekranu po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów.
5. Domyślna rozdzielczość to Full HD+. Istnieje możliwość zmiany rozdzielczości na Quad HD+ (WQHD+) w Ustawieniach.
6. Zasięg Galileo i BeiDou może być ograniczony.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Edelman (w imieniu Samsung Electronics America)
Jordan Guthmann
tel. +512-634-3673
e-mail: Jordan.Guthmann@edelman.com

Contacts

Edelman (w imieniu Samsung Electronics America)
Jordan Guthmann
tel. +512-634-3673
e-mail: Jordan.Guthmann@edelman.com