Jam City rozpoczyna wstępną rejestrację w Google Play na grę Harry Potter: Hogwarts Mystery i publikuje jej nowy zwiastun

Loading media player...

Jam City's Upcoming Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobile Game

--()--Jam City:

 

Kto:

Jam City, producent gier na urządzenia mobilne z siedzibą w Los Angeles, we współpracy ze studiem Warner Bros. Interactive Entertainment.

 

Co:

Google rozpoczął wstępną rejestrację na grę Harry Potter: Hogwarts Mystery. Fani, którzy zdecydują się na wstępną rejestrację w Google Play, zostaną powiadomieni o premierze gry jako pierwsi. Ukazał się również drugi oficjalny zwiastun nowej produkcji Jam City. Harry Potter: Hogwarts Mystery, która powstała w studiu Jam City na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment. Gra zostanie wydana wiosną na urządzenia mobilne pod marką Portkey GamesTM, nową wytwórnią gier, która czerpie inspirację ze świata magii (Wizarding WorldTM). Pozycja ta będzie do nabycia w sklepach App Store i Google Play.

 

Gdzie:

Los Angeles w Kalifornii.
 

Cytat:

Jesteśmy wdzięczni fanom, dzięki którym Harry Potter: Hogwarts Mystery stała się jedną z najbardziej oczekiwanych gier na urządzenia mobilne w 2018 r. Z radością rozpoczynamy wstępną rejestrację w sklepie Google, a przy okazji uchylamy kolejny rąbek tajemnicy, pokazując, w jaki sposób gracze będą mogli tworzyć własne postaci i rozpoczynać przygodę w świecie Hogwartu w roli uczniów” - mówi Chris DeWolfe, współzałożyciel i dyrektor generalny Jam City.
 

Dodatki:

Dodatki związane z grą Harry Potter: Hogwarts Mystery można pobrać na stronie: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-PreRegister.

 

Oficjalny zwiastun gry można zobaczyć w serwisie Youtube pod adresem: https://youtu.be/xAulFHyjFAI

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery to pierwsza gra na urządzenia mobilne, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci i wcielać się w uczniów Hogwartu. Będzie to gra przygodowa z elementami RPG, w której gracze będą mogli tworzyć własne postaci uczniów, brać udział w zajęciach, zdobywać umiejętności magiczne, nawiązywać przyjaźnie lub konkurować z innymi uczniami, a także podejmować kluczowe decyzje, które będą wpływać na losy postaci w Hogwarcie. Wprowadzono w niej nowy system, w którym decyzje i działania gracza wpływają na ich misje. Dzięki temu fani serii Harry Potter będą mogli tworzyć własną historię jako czarownica albo czarodziej.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji na temat gry Harry Potter: Hogwarts Mystery albo nawiązać kontakt z innymi fanami, zapraszamy na www.facebook.com/HPHogwartsMystery/ i www.twitter.com/HogwartsMystery. Więcej informacji można też znaleźć na stronie www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

Jam City

Wytwórnia Jam City jest globalnym liderem w branży rozrywki na urządzeniach mobilnych, zapewniając niezapomniane wrażenia milionom miłośników gier społecznościowych na całym świecie. Założona w 2010 roku przez byłych twórców portalu MySpace Chrisa DeWolfe i Abera Whitcomba oraz byłego dyrektora 20th Century Fox Josha Yguado, wytwórnia Jam City stoi za jednymi z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych produkcji w historii gier na urządzenia mobilne, w tym m.in. takich tytułów, jak Cookie Jam (zdobywca nagrody „Gry Roku” na Facebooku) i Panda Pop. Firma prowadzi stałą współpracę z Hollywood, mając na koncie szereg wciągających gier fabularno-przygodowych bazujących na legendarnych markach świata rozrywki, takich jak Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers i Futurama. Jam City zatrudnia 500 osób, które pracują w studiach na terenie Los Angeles (siedziba główna), San Francisco, San Diego, Seattle i Buenos Aires. Zespół Jam City słynie z wyjątkowo kreatywnych rozwiązań i innowacji technologicznych w takich kluczowych obszarach, jak narracja, badania danych i badania odbiorców.

Warner Bros. Interactive Entertainment

Studio Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno na potrzeby projektów wewnętrznych, jak i produkcji na zlecenie.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się głównie opracowywaniem gier zainspirowanych światem magii stworzonym przez J.K. Rowling. Produkcje Portkey Games otwierają przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim przygód.

Seria Harry Potter

Harry Potter pozostaje fenomenem na skalę światową. Każda z siedmiu książek serii autorstwa J.K. Rowling osiągnęła rekordową sprzedaż. Jak dotąd na całym świecie rozeszło się ponad 500 mln egzemplarzy książki, a jej przekłady ukazały się w 80 językach. Dotychczasowe łączne przychody ze sprzedaży biletów na wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures filmy o Harrym Potterze przekroczyły kwotę 7,7 mld dolarów, co czyni tę serię jedną z najbardziej kasowych produkcji w historii kina.

Oprogramowanie HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY © 2018 Jam City, Inc. tworzone przez Jam City. Jam City® i logo Jam City Logo są zarejestrowanymi i/lub niezarejestrowanymi znakami handlowymi Jam City, Inc. PORTKEY GAMES © 2018 Warner Bros. Entertainment Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS prawa do publikowania © J.K. Rowling. Świat magii ROWLING'S WIZARDING WORLD jest znakiem towarowym J.K. Rowling i Warner Bros. Entertainment Inc. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS są znakami towarowymi objętymi prawami autorskimi należącymi do Warner Bros. Entertainment Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Jam City
Sarah Ross
tel. 310-924-1404
e-mail: sarahr@jamcity.com
lub
Kenny Johnston
tel. 602-999-1890
e-mail: kjohnston@jamcity.com
lub
ONE PR Studio (Jam City na terenie Stanów Zjednoczonych)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
tel. 510-893-3271
e-mail: jamcity@oneprstudio.com

Contacts

Jam City
Sarah Ross
tel. 310-924-1404
e-mail: sarahr@jamcity.com
lub
Kenny Johnston
tel. 602-999-1890
e-mail: kjohnston@jamcity.com
lub
ONE PR Studio (Jam City na terenie Stanów Zjednoczonych)
Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
tel. 510-893-3271
e-mail: jamcity@oneprstudio.com