Raf Simons představil svou letošní podzimní kolekci pro značku CALVIN KLEIN 205W39NYC

FOTOGRAFIE SLAVNÝCH HOSTŮ A PRVNÍ ŘADY SI MŮŽETE STÁHNOUT: calvin-klein-205w39nyc-f18-runway-show-celeb (ODKAZ PLATÍ DO STŘEDY 14. BŘEZNA 2018)

FOTOGRAFIE KOMPLETNÍ KOLEKCE SI MŮŽEET STÁHNOUT: calvin-klein-205w39nyc-f18-runway-show-link (ODKAZ PLATÍ DO ÚTERÝ 13. BŘEZNA, 2018)

The front row at the Fall 2018 CALVIN KLEIN 205W39NYC runway show last night in New York

NEW YORK--()--Společnost CALVIN KLEIN dnes oznámila, že kreativní ředitel značky Raf Simons, prezentoval včera večer svou letošní podzimní kolekci CALVIN KLEIN 205W39NYC na přehlídkovém molu v budově Americké burzy cenných papírů v New York City.

“Tato kolekce je vývojem mé ideje značky CALVIN KLEIN, pohledu na americkou společnost, ale je nyní širší a univerzálnější. Je to alegorie setkávání starého a nového světa, související s objevením Ameriky, se závody o dobytí vesmíru v šedesátých letech a jednadvacátým stoletím informací. Odráží představy o demokracii, neexistuje kulturní hierarchie: různé směsice osvobozují oblékání a odkazy od jejich významu, od jejich vlastních příběhů a skládají je dohromady, aby bylo objeveno něco jiného - jiný sen. Více než cokoli jiného, je tato kolekce o svobodě. Pojmu, který je definicí Ameriky a značky CALVIN KLEIN.” - Raf Simons, 13. února 2018

Podzimní kolekce 2018 značky CALVIN KLEIN 205W39NYC s titulem LANDSCAPES (KRAJINA), byla předvedena v epickém a imaginárním prostředí, které zároveň připomíná filmové natáčecí studio. Jevištní pozadí vychází z nedávné historie značky CALVIN KLEIN, ale v jiné podobě: zlomky instalací Sterling Rubyho pro značku se objevily spolu s fragmenty stodol z devatenáctého století, které byly zachyceny v letošní jarní kolekci CALVIN KLEIN 205W39NYC. Na stěnách stodol jsou umístěny reprodukce děl Andyho Warhola, použité ve stejné kolekci, v bilboardové velikosti. Kromě nich se ze stěn vynořují trubky vzduchového potrubí evokující cizorodý dotek vědeckého nebo laboratorního prostředí. Na podlaze jsou velké hromady popcornu, které z dálky připomínají sníh.

Tato kolekce a místo konání je ukázkou probíhající více úrovňové spolupráci mezi společností CALVIN KLEIN a Nadací vizuálního umění Andyho Warhola. Postavičky Kojota a Pštrosa ze série komedií Looney Tunes společnosti Warner Bros, které byly původně promítány jako krátké filmy v kinech od roku 1949, jsou zobrazeny na některých částech oděvů. Posledně jmenované připomínají nevinnost dětství, nejdůležitější myšlenku American Youth, a mohou být rovněž chápány jako podobenství splnění amerického snu.

Simons představil svou letošní podzimní kolekci publiku ve kterém byli významní hosté, jako například Nicole Kidman, Lupita Nyong’o, Isabelle Huppert, Margot Robbie, Millie Bobby Brown, A Rocky, Laura Dern, Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Letitia Wright, Sebastian Stan, Bill Skarsg?rd, Lucas Hedges, Judith Light, Kyle MacLachlan, James Murphy, Sandy Brant, Cindy Sherman, Kelela, Dev Hynes, Christina Ricci, Harris Dickinson, Ashton Sanders, Alex Hibbert, Rowan Blanchard, Amandla Stenberg, Anya Taylor Joy, Rachel Brosnahan, Alfie Allen, Bernard Sumner, Dane DeHaan, Paris Jackson, Maya Hawke, Jack Kilmer, Julia Garner, Sergei Polunin, Annabelle Sciorra, Valeria Bilello, Natasha Dupeyrón, Cindy Crawford, Rande Gerber, Karlie Kloss, Carolyn Murphy, Helena Christensen, Winnie Harlow, Jelly Lin, Jessica Jung, Camila Coelho, Helena Bordon, Brian Anderson, Helena Hauff, Richie Hawtin, a Clara3000, kromě dalších.

CALVIN KLEIN je globální lifestylová značka, která představuje troufalé, progresivní ideály a svůdné, mnohdy minimalistické styly. Calvin Klein se snaží nadchnout a inspirovat své publikum. Ikonické pro tuto značku jsou provokativní snímky a nápadné vzory, které zapálí všechny Vaše smysly.

Společnost založil v roce 1968 Calvin Klein se svým obchodním partnerem Barrym Schwartzem. Vybudovali jsme naše renomé módní jedničky díky čisté estetice a modernímu designu. Celosvětové tržby za značkové produkty společnosti CALVIN KLEIN přesáhly v roce 2016 částku 8 miliard amerických dolarů a jsou prodávány ve více než 110 zemích. Společnost CALVIN KLEIN zaměstnává na celém světě více než 10 000 spolupracovníků. Firma PVH Corp. nás koupila v roce 2003

O společnosti PVH Corp.

Společnost PHV Corp. má více než 135-letou historii a díky budování značek a podniků, které patří mezi nejvýznamnější dědictví Ameriky, je firma jednou z největších oděvních a módních firem na světě. Máme více než 35 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a naše roční tržby dosahují více než 8 miliard dolarů. Vlastníme ikonické a slavné značky, jako například CALVIN KLEINTOMMY HILFIGERVan HeusenIZODARROWSpeedo*, Warner’s a Olga, stejně jako značky True & Co. Kromě toho prodáváme na základě licencí produkty řady dalších slavných lokálních i mezinárodních značek.

*Značka Speedo je na neomezenou dobu licencována v Severní Americe a Karibiku od společnosti Speedo International, Ltd.

PRÁVA NA UMĚLECKÁ DÍLA:

Umělecká díla Andyho Warhola zachycená na oblečení ©/®/TM The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc.;

Looney Tunes a všechny související postavičky a objekty © & TM Warner Bros. Entertainment Inc.

AUTOR FOTOGRAFIÍ - POHLEDY NA MOLO: © 2018 Giovanni Giannoni

AUTOR FOTOGRAFIÍ - PORTRÉTY CELEBRIT + PRVNÍ ŘADA: © 2018 BFA.com

DALŠÍ FOTOGRAFIE JSOU K DISPOZICI NA ADRESE www.BFA.com

DOPLŇUJÍCÍ VIDEO MATERIÁLY JE K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Calvin Klein, Inc.
Michelle Bowers Tel : 212-292-9143
Ředitel pro vztahy s veřejností
Email : michellebowers@ck.com
nebo
Jacqueline Giusti Tel : 212-292-9749
Koordinátorka pro firemní komunikaci
Email : jacquelinegiusti@ck.com

Contacts

Calvin Klein, Inc.
Michelle Bowers Tel : 212-292-9143
Ředitel pro vztahy s veřejností
Email : michellebowers@ck.com
nebo
Jacqueline Giusti Tel : 212-292-9749
Koordinátorka pro firemní komunikaci
Email : jacquelinegiusti@ck.com