Haier daje klientom z całego świata możliwość udziału w Święcie Wiosny, zachęcając ludzi o różnym podłożu kulturowym do świętowania w gronie rodzinnym

Haier's Chinese New Year Greetings to the World (Photo: Business Wire)

QINGDAO, Chiny--()--Wraz ze zbliżającym się Świętem Wiosny, znanym również pod nazwą Chiński Nowy Rok, Chiny i ludność z całego świata są przepełnieni świąteczną atmosferą. Ludzie z różnych krajów o różnym pochodzeniu narodowym będą świętować razem.

Pomimo różnic kulturowych oraz rozmaitych tradycji świętowania nadejścia nowego roku na całym świecie każdy człowiek na świecie czuje się tak samo przywiązany do swojej rodziny. Jako wiodąca marka na rynku sprzętu gospodarstwa domowego i aktywny członek China’s National Brands Project, firma Haier opublikowała niedawno serię noworocznych filmów w celu promowania wartości rodzinnych, które cechują kochającą się rodzinę amerykańską, romantyczny model rodziny z Francji, pracowitą rodzinę nowozelandzką oraz model ponadgraniczny charakteryzujący Chiny. Przedstawione rodziny pochodzą z różnych kontynentów i półkul, pokazując przy okazji sezonu świątecznego wyjątkową perspektywę ogólnoświatową.

Odmienne tradycje w różnych krajach pociągają za sobą zróżnicowanie kultury życia rodzinnego. Dla mieszkańców Chin i ludzi z całego świata rodzina jest bezpieczną przystanią, a spotkanie rodzinne jest najlepszym sposobem na ożywienie więzi rodzinnych. Firma Haier wkroczyła w życie każdej rodziny dzięki zaprojektowanych przez nią inteligentnych technologiach, spełniając zróżnicowane potrzeby domowników i towarzysząc im w niezapomnianych chwilach z okazji obchodów noworocznych.

Przez ostatnie 33 lata firma Haier przeanalizowała potrzeby różnych rodzin z wielu krajów i stworzyła wyjątkowy globalny wymiar kultury rodzinnej. Mając w swojej ofercie sześć marek: Haier, Casarte, Leader, GE Appliance, Fisher & Paykel oraz AQUA, grupa Haier zapewnia szeroką gamę produktów spełniających różnorodne zadania w nowoczesnym gospodarstwie domowym.

Firma Haier cieszy się ogromnym powodzeniem wśród rodzin na całym świecie, spełniając zróżnicowane oczekiwania klientów o odmiennym pochodzeniu kulturowym i klasowym. Stała się także “oknem” dla globalnego wymiaru kultury rodzinnej. Dzięki globalnej wizji i zdolności do odkrywania zróżnicowanych wymagań klientów z całego świata mającej na celu podwyższenie standardu ich życia firma Haier została głównym graczem na rynku światowym w branży sprzętu gospodarstwa domowego i jest wzorem dla chińskich marek działających na rynku światowym.

Materiał wideo: https://youtu.be/n2TjWYsQHAA

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Haier
Chen Xi, 0086-4006-999-999
chenxi@haier.com
http://www.haier.com

Contacts

Haier
Chen Xi, 0086-4006-999-999
chenxi@haier.com
http://www.haier.com