Platforma kryptowalutowa Zloadr uruchamia nowy kalkulator walutowy

LONDYN--()--Jedna z wiodących światowych platform kryptowalutowych - Zloadr - ogłosiła uruchomienie nowego, internetowego przelicznika kryptowalut, rozszerzając tym samym wachlarz udostępnianych narzędzi cyfrowych. Kalkulator umożliwia automatyczne przeliczanie walut światowych i kryptowalut, zapewniając użytkownikom platformy możliwość łatwego i szybkiego przeliczania wielu oficjalnych, globalnych walut wyrażonych w formie pieniądza fiducjarnego na różne kryptowaluty i vice versa. Kalkulator będzie rywalizować z obecnymi w sieci narzędziami przeliczeniowymi.

Według wczesnych statystyk bitcoin (BTC) jest obecnie najczęściej przeliczaną kryptowalutą, co odpowiada jej wiodącej pozycji w rankingu kapitalizacji rynkowej. Bitcoin wydaje się być najczęściej rozpatrywany obok dolara amerykańskiego (USD) i funta brytyjskiego (GBP). Ethereum (ETH), druga kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, też cieszy się popularnością użytkowników.

Nowy kalkulator walutowy Zloadr jest jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań internetowych w tym zakresie, które obejmuje waluty fiducjarne od afgańskiego afgani (AFN) po dolara Zimbabwe (ZWL), jak również kryptowaluty takie jak bitcoin, litecoin (LTC), ethereum, ethereum classic (ETC), ripple (XRP) i dash (DASH). Założona w 2015 r. platforma Zloadr przeprowadziła w ubiegłym roku Initial Coin Offering (ICO) własnego tokena (żetonu), przed pełnym uruchomieniem platformy wydawniczej.

Włączenie cyfrowego narzędzia przeliczeniowego Zloadr nastąpiło po niedawnej ekspansji na rynki międzynarodowe. Jest to najnowsze wydarzenie w gronie ekscytujących ogłoszeń dotyczących platformy. Dzięki partnerstwu z gazetą The Guardian w Nigerii oraz rozpoczęciu nowego, powiązanego projektu dot. inteligentnego przygotowywania umów - DocTailor, Zloadr ogłosiło ponowne uruchomienie pewnych wybranych funkcjonalności swojej witryny internetowej, udostępniając te sekcje w wielu językach, w tym. j. hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, chińskim, japońskim, indonezyjskim i rosyjskim.

Podczas gdy zainteresowanie kruptowalutami i technologią blockchain dociera poza najważniejsze rynki, takie jak Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, Zloadr wykazuje swoją znaczną zdolność do zachowania nie tylko swojego znaczenia, ale również oddania międzynarodowej bazie użytkowników poprzez szereg narzędzi internetowych dostępnych w wielu językach oraz nowy przelicznik walut i kryptowalut. Oczekuje się, że kalkulator walutowy Zloadr znajdzie się wśród innych funkcji oferujących użytkownikom różne opcje językowe, obok kalendarza ICO oraz notowań kapitalizacji rynku kryptowalut przedstawianych w czasie rzeczywistym.

Zloadr

Zloadr to pierwsza platforma publikująca wiadomości dotyczące technologii blockchain, prowadzona przez influencerów. Prowadzi dystrybucję treści i generuje dochody dla twórców z całego świata.

Wersja źródłowa informacji dostępna w serwisie:

http://www.businesswire.com/news/home/20180201006029/en/

Źródło: Zloadr

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

KONTAKT:
Zloadr Limited
Dominic Brown
+44 7951 811 718
Dyrektor ds. operacyjnych
dominic@zloadr.com

Contacts

KONTAKT:
Zloadr Limited
Dominic Brown
+44 7951 811 718
Dyrektor ds. operacyjnych
dominic@zloadr.com