Společnost NELSON navázala spolupráci s univerzitními knihkupectvími, aby snížila ceny pro studenty

TORONTO--()--Společnost NELSON, přední vydavatel vzdělávací literatury v Kanadě, dnes oznámila, že vytvořila divizi maloobchodních služeb a dva nové programy pro ještě větší transformaci vzdělávání v Kanadě. Tyto iniciativy vznikly v úzké spolupráci s univerzitními knihkupectvími, řízením zásob dodavatelem (Vendor Managed Inventory, VMI) a novými aktivitami v oblasti pronajímání učebnic. Bude rozšířen výběr a zlepší se dostupnost knih pro studenty, zároveň dojde ke snížení nákladů a nové úrovni efektivity.

Iniciativy byly dnes zveřejněny na konferenci a veletrhu BiiG, který je jednou akcí svého druhu pro univerzitní knihkupectví v Kanadě.

Dnešní premiéra završuje rok dramatické transformace společnosti NELSON, ve kterém vydavatel se 104 lety tradice změnil svou tvář a také vzdělávací systém v Kanadě prostřednictvím série strategických akvizic, spolupráce a nových nabídek.

„Společnost NELSON se cíleně zaměřuje na realizaci změn a modernizaci vzdělávání v Kanadě i mimo ni,“ řekl Steve Brown, prezident a generální ředitel společnosti NELSON. „Za pouhých několik let budou dnešní studenti vyšších škol řídit ekonomickou prosperitu Kanady. Naším cílem je zlepšit výběr a dostupnost studijních materiálů pro tyto studenty, takže se jim snažíme pomoci, aby využili naplno svůj potenciál.“

Řízení zásob dodavatelem (Vendor Managed Inventory (VMI) je vyvrcholením více než rok trvajících konzultací s prodejci knih pro vysokoškoláky po celé Kanadě. Diskuze zahrnovaly jedinečné logistické problémy, kterým musí knihkupci čelit a které mohou způsobit, že studenti nedostanou potřebné materiály tehdy, když je potřebují. VMI je sofistikované řešení pro řízení dodavatelského řetězce, speciálně přizpůsobené pro řešení problémů, se kterými se obchody se vzdělávacími materiály potýkají.

„Program VMI společnosti NELSON přináší svěží přístup k objednávání a řízení dodávek vzdělávacích materiálů s využitím nejlepších postupů z jiných průmyslových odvětví v segmentu vzdělávacích materiálů,“ řekla Debbie Harvieová, výkonná ředitelka komunitních služeb na Univerzitě Britské Kolumbie. „VMI znamená, že budeme mít vždycky v našich obchodech správný počet knih. Jde o báječný příklad toho, kdy vydavatel a knihkupec spolupracují na správné věci.“

Program pronajímání učebnic společnosti NELSON je její druhou hlavní iniciativou v oblasti lepší dostupnosti učebnic pro studenty. V březnu 2017 podnikla společnost NELSON ojedinělý krok, když oznámila, že trvale nebude zvyšovat ceny titulů, které vydává.

Program pronájmů, stejně jako VMI, byl vytvořen ve spolupráci s univerzitními knihkupectvími a je první svého druhu v Kanadě. Ještě více sníží náklady na výukové materiály, neboť umožní studentům, aby si knihy pronajímali za dostupnější cenu, než kdyby si kupovali nové. Program se v knihkupectvích jednoduše zavádí a bude zahrnovat všechny tituly, nejen od společnosti NELSON. Přináší větší výběr pro studenty a rozšiřuje nabídku pro obchodníky, kteří nemusí najímat další zaměstnance.

„Nová divize maloobchodních služeb společnosti NELSON, spolu s VMI a programy na pronájem jsou dalším důkazem naší snahy o transformaci a modernizaci vzdělávacího průmyslu v Kanadě,“ řekl Brown. „Konec konců, jde tu především o studenty. Vše, co děláme je o tom, abychom zlepšili dostupnost studijních materiálů pro studenty a zlepšili jejich zkušenosti se vzděláváním. Tak jim pomůžeme, aby se stali v budoucnu osobnostmi, které povedou ostatní.“

O společnosti NELSON

Společnost NELSON je největším a nejdůležitějším vydavatelem vzdělávací literatury v Kanadě. Společnost NELSON věří v evoluci celoživotního vzdělávání a své podnikatelské úsilí věnuje vytváření kvality a moderních řešení, které podporují potřeby každého studenta, učitele a instruktora a zajišťují úspěch učení. Další informace o společnosti NELSON naleznete na internetových stránkách Nelson.com nebo nás najdete na Facebooku a Twitteru.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

NELSON
Justine E. Rae
Email: justine.rae@nelson.com
Tel.: 416-752-9100 linka 6305
nebo
Media Profile
John Thibodeau
Email: john.thibodeau@mediaprofile.com
Tel.: 416-342-1821
Zdroj: NELSON

Contacts

NELSON
Justine E. Rae
Email: justine.rae@nelson.com
Tel.: 416-752-9100 linka 6305
nebo
Media Profile
John Thibodeau
Email: john.thibodeau@mediaprofile.com
Tel.: 416-342-1821
Zdroj: NELSON