Prezident evropské divize společnosti FedEx Express a generální ředitel společnosti TNT David Binks odchází do penze

Bert Nappier nahradí Binkse od 1. června 2018

David Binks (Photo: Business Wire)

David Binks (Photo: Business Wire)

Memphis (Tennesee)--()--Společnost FedEx Corporation (burzovní index NYSE: FDX) dnes oznámila, že David Binks, prezident evropské divize společnosti FedEx Express a generální ředitel společnosti TNT odchází v červnu do penze.

Bert Nappier, v současné době první vice prezident pro mezinárodní finance společnosti FedEx Express, nahradí Binkse ve funkci od 1. června 2018.

Binks, který začal pracovat ve společnosti FedEx v roce 1983, v rámci akvizice ve Spojeném království, se postupně vypracoval až k vedení týmů společnosti FedEx Express v Evropě, na Středním východě a v Kanadě. Nedávno sehrál zásadní roli při dokončení akvizice společnosti TNT.

Nappier vstoupil do společnosti FedEx v roce 2005 a zastával různé vedoucí pozice. Kromě řízení financí organizace v mezinárodním měřítku, pracoval ve funkci jednoho z předsedů výboru pro integraci společnosti FedEx, kde sehrál klíčovou roli při řízení integrace společnosti TNT na celém světě.

"V průběhu své pozoruhodné pětatřicetileté kariéry ve společnosti FedEx přispěl David k růstu naší firmy na celém světě," řekl David L. Cunningham, prezident a generální ředitel společnosti FedEx Express. „Přejeme mu při jeho odchodu do penze vše nejlepší a těšíme se na pokračování úspěchů v Evropě, až Bert převezme jeho důležitou roli.“

Helena Janssonová původem ze Švédska, která má více než 20 let zkušeností ve společnosti FedEx, nahradí Nappiera ve funkci prvního vice prezidenta pro mezinárodní finance společnosti FedEx Express.

O společnosti FedEx

FedEx Corp. (index NYSE: FDX) poskytuje zákazníkům z řad soukromých osob i firem na celém světě široké portfolio služeb v oblasti přepravy, elektronického obchodování a obchodních služeb. Firma má roční obrat 62 miliard dolarů a své služby a aplikace nabízí pod střechou jednotné společné značky FedEx. Společnost FedEx dlouhodobě patří mezi nejobdivovanější a nejdůvěryhodnější zaměstnavatele, které důvěřuje více než 400 tisíc členů týmu. Naši zaměstnanci maximálně dbají na bezpečnost, dodržování těch nejvyšších etických i profesních norem a též na potřeby svých zákazníků a komunit. Více informací o tom, jak společnost FedEx propojuje lidi s příležitostmi a možnostmi po celém světě najdete na webových stránkách about.fedex.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

FedEx Global Media Relations
Katie Wassmer, Tel : + 1 901-434-5593
nebo
FedEx Express Europe Media Relations
Eline Dermaut, Tel : + 32 2 752 77 25
nebo
TNT Media Relations
Cyrille Gibot, Tel : + 31 65 113 31 04
Zdroj: FedEx Corporation

Contacts

FedEx Global Media Relations
Katie Wassmer, Tel : + 1 901-434-5593
nebo
FedEx Express Europe Media Relations
Eline Dermaut, Tel : + 32 2 752 77 25
nebo
TNT Media Relations
Cyrille Gibot, Tel : + 31 65 113 31 04
Zdroj: FedEx Corporation